Skocz do zawartości
gajek

Czy Radeon Omega Drivers Sa Bezpieczne?:]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fredus

Chyba źle poczytałeś, Omegi są spoko i przynajmniej mi nie zdarzyły sie takie problemy jak opisałes

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko omegi, uzywam ich od 2 lat prawie i zadnych problemow, tylko trzeba je dobrze zainstalowac. zeby nie zostal syf po poprzednich sterach i dopiero omegi no chyba ze na swiezy system instalujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam od lat Omeg i nigdy nic się złego nie działo. A dzięki dołączanemu do nich DriverCleaner'owi odinstalowanie ich (i nie tylko) jest banalnie proste, szybkie i dokładne.

 

A przyczyną artów i zwisów przeważnie jest przesadzenie z podkręcaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja omeg używam już od mojego pierwszego Radka i jakoś jeszcze nie zauważyłem żeby robiły mi jakieś problemy i mogę je spokojnie polecić jak i wielu tu forumowiczów. Jeśli się nie spodobają przecież zawsze można je odinstalować więc nie ma żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tez chce polecic Omegi choc uzywam je dopiero od wersji Cat. 6.1, wczesniej ok 2 lat uzywalem tylko Softmodow. Gry chodza plynnie, filmy, grafika ok zero zwisow, naprawde je polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tez chce polecic Omegi choc uzywam je dopiero od wersji Cat. 6.1, wczesniej ok 2 lat uzywalem tylko Softmodow. Gry chodza plynnie, filmy, grafika ok zero zwisow, naprawde je polecam :)

KAŻDY normalny user wymaga od sterów stabilności itp. lecz niektóry soft do grafik nie pozwala na dobre o/c :) Sorka za mały OT. A teraz do rzeczy przetestowałem najnowsze Omegi i jest wzrost pkt w 2k5 o 15 ;P teraz jest 1912. No w sumie dzięki od teraz omegi są lepsze x-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś mam przekonanie tylko do Omeg ew. Catalysty jak zaistalowałem Warcatsy to posypał mi się system. Właśnie sciągnołem najnowszą wersję omeg i czas na testy.

Edytowane przez daniel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Mi też Warcatsy nie przypadły do gustu, jakieś takie niezbyt są, osobiście uznaje tylko Omegi lub zwykłe Caty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

omegi są good ale to że skaczą wyniki w smarkach do góry jest czasem dzięki temu że sterowniki powiększają ilość cennych fps'ów kosztem jakości obrazu ;( oczywiście nie zawsze tak jest ;)

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Czasem na Omegach obraz jest troszeczke gorszy ale normalny user tego nie zauważy :D ale przecierz FPS-y są ważniejsze :wink:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

to można w grach równie dobrze niższe detale ustawić ciutkę, zwykły użytkownik tego także nie zauważ...

w sumie wiem, fajnie jest grać z świadomością że są wszystkie detale na full B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogorszenie jakości tekstur jest widoczne dopiero po włączeniu APC, które większości śmiertelników jest niepotrzebne (zainteresowani wiedzą o co chodzi ;) na omegach działa dużo lepiej niz na catach - na nich praktycznie nie działa :P ), niestety fps'y lecą o kilka w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...