Skocz do zawartości
yeyoo

Moje "dziewicze" Wc 8d

Rekomendowane odpowiedzi

witam, znudzony ciaglym szumem mojego wentyla postanowilem sobie zlozyc chlodzenie wodne, a ze jest to moj pierwszy taki wynalazek chcialem sie troche poradzic. B) wybralem sobie taki stuff:

 

blok> Abadon CPU 2/prison pro (od kumpla za 75zeta) + zapinka za1 bo nie mam otworo wokol socketa :/ // 75-95zeta

pompa> atman 304 // 34 zeta

chlodnica> jeszcze mysle (moze wezme cos zamowie z niemiec albo na allegro) // 70-120zeta

weze i krocce> jeszcze nie wiem ;) ale pomysle // 30

 

razem ~ 229-289 czy taki zestawik styknie ? mozecie cos poradzic?? :]

 

//maly update :}

Edytowane przez kfachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz sie, czy aby napewno ta pompka, co chcesz ją kupić, jest cicha.

Bo jeśli głównie ci zależy na ciszy to ona ma tu decydujące znaczenie. Żeby nie okazało sie że jej hałas będzie większy od tego co masz teraz.

Ja na nieszczęście kupiłem takiego dziada, że powoduje duże wibracje. :angry: co nawet zagłusza mi te wentylki co mam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to widze... binek zmontuj mi WC ;) hehe joke

 

Chlodniczka mysle ze najlepiej w twoim przypadku jakis kadeciak lub cos podobnej konstrukcji.

Z niemiec masz za troche grubsze siano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krucce 1/2cala ja mam zmodowanego atmana 305, troszke rozszerzyc otwory, wbyc kruciec, wyjąć, posmarowac najlepiej dwuskładnikowym klejem o nzawie distal i jeszcze raz wbić. Mozesz zobaczyc jak wygląda mój atman, link do mojego wc masz w sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...