Skocz do zawartości
mlun

Athlon XP

Rekomendowane odpowiedzi

ok wrocilem 

Songoku -->

 

plyta to ECS K7S6A

 

instrukcja version 1.0

Tabelka z wartosciami jest na stronie 12

rys str 10 (tak jak mowilem na plycie gl sa te zworki ale o 1 wiecej :), umiejscowione sa po prawej stronie zaraz obok gniazda CPU)

dzieki spadłes mi z nieba juz kiedys przestawiałem te zworke ale sie nie <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span>ł komp bo nie miałem odblokowanego teraz tylko spotkanie z ołówkiem bedzie miał procek akurat mam kilka zbednych zworek to sie przydadza.Jeszcze raz dzieki.A ja mam tak jak w instrukcji czyli 5 miejsc .Nie wiem dlaczego ty masz o 1 wiecej .dziwne ale naszczescie mi sie wszystko zgadza jak odblokuje i sie wszystko uda to oczywiscie zdam zprawozdanie z podkrecania :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musialem podniesc napiecie na procku bo mialem zwiechy (po o/c) i dziwnie sie komp zachowywal

 

jezeli o mnie chodzi to sprawdzalem PC MARK 200X :) i Sandra

 

songoku --> no to jakas paranoja mam o 1 zworke wiecej... qrde kiedys sie bawilem mnoznikiem ale to za czasow kiedy nie wiedzialem ze maja blokade :PP

komp poprostu nie wstawal

 

*kolejne pytanko czy zmieniajac radiator na miedziany duzo zyskam na wydajnosci w chodzeniu ???

 

*jakie wiatraczki sa lepsze jezeli chodzi o wydajnosc i o halas jaki powoduja ( te duze jak w zasilaczu czy te zwykle) ? co byscie polecili ? jaka firma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...