Skocz do zawartości
Sound_Lab

Venice 3000+asus Ex 6800gt+pl. Glowna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przymierzam sie do modernizacji kompa i zastanawiam sie nad takim zostawem:

 

Procek:

AMD ATHLON 64 Venice 3000+ BOX / S- 939 (link)

Karta gaficzna:

Asus Extreme N6800GT 256MB 256bit PCI-E (link)

 

w sumie bardzo dobra cena: 819 pln. Zatanawialem sie wczesniej nad:

 

ASUS X800GTO 256MB - EAX800GTO/2DTV/256M/A (link)

z cena 765 pln, ale 6800 w promocji niewiele drozszy, wiec sie nad nim zastanawiam.

Plyta glowna:

Myslalem o np. GIGABYTE GA-K8N tylko nie wiem w jakiej wersji, czy ultra, F-9, czy z sli. W opisach zbytnio sie nie roznia (no oprucz sli). Chyba ze doradzicie cos innego w cenie okolo 350 pln.

 

reszta komponentow jak w sygnaturce. Mam tez pytanie: chieftec 360 Df to pociagnie? Bo na nowy zasilacz juz kasy nie bede mial. OC jakies lekkie moze wchodzi w gre, ale z tymi pamieciami to moze byc slabo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyta glowna to epox 9npa albo asrock dual sataII s.939

Patriot kh 2x512 dual

 

EDIT: 400 W fortron na allegro.pl pociagnie ten konfig i kosztuje 89 zł ...:wink:

Edytowane przez s4t1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.benchmark.pl/pelny_22569.html za 413 masz tego Epoxa ( w necie są i po 390), jak plyta to tylko ze sli bo róznice w cenie małe są w porównaniu do ultry czy zwykłego nf4, a lepiej miec niź nie mieć - no i Epoxik jeśli idzie o OC/stabilność/jakość niewiele ustepuje DFI za kilka stów drożej.

A co do 6800Gt to fajne fajne, ale wziałbym GS - dlaczego? to proste wydajnośc ta sama a nawet lepsza (OC), a jak będziesz chciał kupić za pół roku/rok następne GT to SROL nie ma ich w sprzedaży... i klop, trza będzie łapac na allegro, a tak masz pewnośc że jeszcze drugą taką samą grafe dostaniesz.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z checia wziolbym tego GS ale z cena nie zabardzo:(

sam chcialem wydac na karte z 700 pln, ale jak zobaczylem ze gt kosztuje 819 to postanowilem dolozyc, ale do gs za bardzo juz nie znajde kasy:(

 

a przy okazji, co myslicie o konfigu jak w podpisie, ale z GeForce 6800 Asus V9999 Asus 128MB TV & DVI BOX ( http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14646 )?Jakby sie to sprawowalo? Wiem ze to nie przyszlosciowy wybor ale nie wiem dokladnie czy znajde kase na grafe, procka i pl. glowna, tak to bym tylko grafe wymienil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...