Skocz do zawartości
bloodyen

Gf4 Ti 4200

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z GeForce'em 4 Ti 4200 Gainward, a mianowicie przy włączaniu jakiejkolwiek gry [w moim przypadku Lineage 2] po krótkim czasie robi mi się kratownica na całym ekranie, coś a'la ekran po wyciągnięciu tego pudełka z grą z pegasusa :) Nie wiem zupełnie co się dzieje, może ktoś się spotkał już z tym problemem albo jeśli ktoś może mi pomóc to bede bardzo wdzieczny.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiatrak wymieniłem, bo spalił mi sie poprzednio, teraz kręci się pentagram freezone z alu, wiec powinno dawać rade, a core ustawiłem na defa, i dalej nic nie daje.. Karty nigdy nie krecilem, a gwary niestety nie mam :( Moze jakies jeszcze porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasty dałem tyle ile zawsze - czyli dobrze, nie ma bata zeby za slabo byl dokrecony, a rdzen nie mogl sie ukruszyc, bo ten blad byl jeszcze na starym coolerze, a tam nic nie bylo ruszane, wiec powinno być ok... Wykluczone jest, że to może powodować mobo, bo na innych grafach nie występuje nic podobnego.. Ale jeszcze dzisiaj przerzucam tego penta na starą gf4 mx i montuje [nie mam juz sily bawic sie z tym gainwardem].. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...