Skocz do zawartości
SpiderMAN

Radeon 9500 ---> Radeon 9700 - to działa!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Thorn - w 3dmarku licza sie tylko pierwsze testy. Chocbys mialw pozostalych 2x wieksza przewage to i tak nie bedziesz mial lepszego wyniku od karty, ktora ma wiecej fps w pierwszych testach (grach). 3dmark byla napisany w 2000 roku i chodzilo tylko o pkt na w miare dobrych kartach dzisiaj, a w tamtych czasach na wypasach, ktore ledwo obsluguja pixele.

orientujesz sie moze jaka moze byc roznica w punktach jak sie zrobi cały test w porownaniu do tylko 4 pierwzsytch ?

moim zdaniem ten wynik jest dziwny no ale jeżeli wszyscy go popierają to ok ale chciałbym link do bary 3D Mark 2002 SE z tą rozpiska co podał ADAMS_

 

Ale spostrzerzenie następne to zobaczcie jego konfig

 

JEGO

Ktos prosil o 3DMarka 2001

 

Najwazniejsze - taktowanie karty 275/275 czyli mniej niz 9700Pro

Komp:

P4 1,6 o/c 2,4

512DDR300MHz

Windows 2000 SP3

Catalyst 2,5, DX9.0

 

A moj jest na dole

mam 256MB ram DDR 266 kingstone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos zrobilby zajebisty interes gdyby sprzedawal 9500 jakos 9700. Bylby mial na sztuce zysk rzedu kilkuset zlotych, mysle ze ktos sie tym zajmie.

Taa nawet wiem kto moglby wpasc na taki pomysl.

Krzysztof Pamula :P

HEHE :D

Ooo, to było dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, zamiescilem newsa nt nowej metody, jesli duzo osob bedzie chcialo, to zrobie dokladny opis po polsu, tylko kupcie mi Radeona9500, zebym mial na czym cwiczyc ;)

 

31h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos zrobilby zajebisty interes gdyby sprzedawal 9500 jakos 9700. Bylby mial na sztuce zysk rzedu kilkuset zlotych, mysle ze ktos sie tym zajmie.

Taa nawet wiem kto moglby wpasc na taki pomysl.

Krzysztof Pamula :P

HEHE :D

Ooo, to było dobre :D

THNX za zrozumienie. Pamula polatuje se w kulki i mysle, ze ten tekst mu sie nalezal :)

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeczytałem ten artykuł o zamalowywaniu radeona 9500 lakierem elektorprzewodzącym (po rusku i po angielsku ;) ) i mam kilka pytań:

1.czy tu chodzi o wersję 128mb czy 64m (ja taką mam) można też tak zamalować (pewnie tak bo ma to odblokować potoki)??

2.jaki bios mam wgrać zamiast istniejącego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją 30 sekund temu zamówiłem.

Ciekaw jestem tylko kto im daje gwarancje na karte, oraz co sie stanie jak padnie - czy uznaja Ci reklamacje?

Albo sie okaze, ze w ogole nie ma gwarancji. Moim zdaniem to jakis chwyt marketingowy, goscie chca sie nachapac bo po necie kraza rozne triki co do R9500. Jednym slowem IMHO to fake! 8O 8O 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, może tak, ale ryzukuję. Wysłałem kilka mejli i z tego co wiem to nie ma żadnej gwarancji, ale karty są wszystkie testowane. Pożyjemy zobaczymy. Jak przyjdzie to dam znać na tweaku. Poza tym można kupić również tego samego radka niezmodowanego i zrobić to samemu, wyjdzie te 40 zł taniej, no i trochę satysfakcji :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se chyba interes zrobie jesli wszystko wypali to ojciec(jest w USA) bedzie mi przysylal karty na zamowienie. Jesli mi sie uda go naklonic to przyjmuje zamowienia :wink: Oczywiscie najpierw se jakiegos Radka przysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se chyba interes zrobie jesli wszystko wypali to ojciec(jest w USA) bedzie mi przysylal karty na zamowienie. Jesli mi sie uda go naklonic to przyjmuje zamowienia :wink:  Oczywiscie najpierw se jakiegos Radka przysle

Na dobre Wam to chyba nie wyjdzie, jesli ukryjecie fakt iz jest to R9500 ;)

Bedzie ztra jak faktycznie za 900zl bedzie mozna miec jedna z najszybszych kart graficznych na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se chyba interes zrobie jesli wszystko wypali to ojciec(jest w USA) bedzie mi przysylal karty na zamowienie. Jesli mi sie uda go naklonic to przyjmuje zamowienia :wink:  Oczywiscie najpierw se jakiegos Radka przysle

Na dobre Wam to chyba nie wyjdzie, jesli ukryjecie fakt iz jest to R9500 ;)

Bedzie ztra jak faktycznie za 900zl bedzie mozna miec jedna z najszybszych kart graficznych na rynku.

po co ukrywac tam i tak jest to o ponad 1/3 tansze wiec po co? :wink:

jestem uczciwy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko ktore juz sie powtarzalo i nie wyczailem odpowiedzi - jak z chlodzeniem , druga sprawa - za ile ktos moze mi zalatwic radka 9700 lub 9700pro - sprowadzanego, prosze o oferty na maila - interesuje mnie cena tak okolo 1000zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pytam z ciekawosci czy dobrze zrobilem :]

 

Mam nadzieje ze ten riva tuner bedzie obslugiwac ta magiczna przemiane bo jak nie to sie wqrze... sam 9500 sux :]

 

A samemu sie bawic w moda troche strach , moze dam do jakiegos serwisu elektronicznego/komputerowego sprawdzonego gdzie mam kumpli np adax.

 

Jak dalej cos bedzie wiadomo bede informowal na zywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem, ze prawie ze 100 juz przerobionych kart, padlo prawie 70 z nich :D, wiekszosc, to wina osob, ktore sie do tej modyfikacji przyczynialy

Moze nie po przerobce, a w trakcie jej trwania. Jednak do tego to trzeba miec dobre szklo powiekszajace i bardzo zgrabna lutowniczke grzalkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem, ze prawie ze 100 juz przerobionych kart, padlo prawie 70 z nich :D, wiekszosc, to wina osob, ktore sie do tej modyfikacji przyczynialy

Moze nie po przerobce, a w trakcie jej trwania. Jednak do tego to trzeba miec dobre szklo powiekszajace i bardzo zgrabna lutowniczke grzalkowa
i mocne nerwy ;-), a oprocz tego nie moga sie trzasc rece :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem, ze prawie ze 100 juz przerobionych kart, padlo prawie 70 z nich :D, wiekszosc, to wina osob, ktore sie do tej modyfikacji przyczynialy

Moze nie po przerobce, a w trakcie jej trwania. Jednak do tego to trzeba miec dobre szklo powiekszajace i bardzo zgrabna lutowniczke grzalkowa
i mocne nerwy ;-), a oprocz tego nie moga sie trzasc rece :D
Czyli jednym slowem lepiej to dac komus wyzutemu z ostatnich ludzkich uczuc :)

Komus kto nie dolozyl ani zlotowki do tej karty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem, ze prawie ze 100 juz przerobionych kart, padlo prawie 70 z nich :D, wiekszosc, to wina osob, ktore sie do tej modyfikacji przyczynialy

Moze nie po przerobce, a w trakcie jej trwania. Jednak do tego to trzeba miec dobre szklo powiekszajace i bardzo zgrabna lutowniczke grzalkowa
i mocne nerwy ;-), a oprocz tego nie moga sie trzasc rece :D
Czyli jednym slowem lepiej to dac komus wyzutemu z ostatnich ludzkich uczuc :)

Komus kto nie dolozyl ani zlotowki do tej karty :mrgreen:

Rotfl!x2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...