Skocz do zawartości
Krey

Problem Ze Startem Kompa!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Postanowiłem wymienić w swoim kompie zasilacz!

Mój wybór padł na Tagan 380 oraz Aercool 420.Mam znajomego w sklepie,więc pożyczył mi te 2 modele,abym sprawdził który jest lepszy,ale: PRZYKŁAD 1

 

Po zamontowaniu tagan 380 w obudowie,podłączeniu wszystkich podzespołów i spięciu niepotrzebnych kabli,włączyłem go.Wszystko ładnie się uruchomiło do czasu gdy postanowiłem wyłączyć komputer.

Bo kiedy chciałem go jeszcze raz włączyć to po naciśnięciu klawisza na obudowie,wszystko zaczęło się uruchamiać,ale tak ok 5 sekund.Po tym czasie wszystko milknie.

Co zauważyłem.Kiedy wyłączę komputer,wyłącze zasilacz poprzez przycisk na jego obudowie i ponownie go włącze to komputer odpala się bez żadnych problemów.

Powiedzcie co jest nie tak.Podkreślam,że zasilacz został zamontowany prawidłowo.

 

W przypadku Aercool 420 dzieje to samo co może być nie tak.

 

Po zamontowaniu starego wszystko jest ok.Obydwa zasilacze są nowe i sprawne w 100%

 

Dane:

Procesor Athlon 2800+ XP

Płyta : ASUS A7N8X

Ram: DDR 512

grafa: Radeon 9600 Pro 256

 

Podzespoły są sprawne.; :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...