Skocz do zawartości
BeneVaco

Skradziono Mi Telefon Nokia 6020 Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegos takiego jak niska szkodliwosc czynu. Dopiero sad moze wydac taki wyrok. Policja ma obowiazek zajac sie sprawą, nawet jesli buchneli nam 5 zl.

jesli Policjant wyskakuje z takim tekstem, to idzie sie do jego przelozonego. Nie jemu jest pisane oceniac jaka jest szkodliwosc czynu, sad zajmuje sie takimi sprawami. Policjant jako funkcjonariusz publiczny ma obowiazek scigac kazde przestepstwo.

wiesz mi keidys z piwnicy buchneli 2 rowerki o łacznej wartosci okolo 8tys zl i policaje tez powiedzieli ze niska szkodliwosc czynu mimo iz sprawcy byli znani sprawe umozyli :mur:

ps. to co mowisz to teoria....

rzeczywistosc jest drastycznie inna :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _ANTEK_

skoro mowisz ze na tej 18-tce nie bylo osoby trzezwej to moze po prostu go zgubiles gdzies ? tak tez sie zdarza a potem sie nie pamieta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18-tka przyszedłem do kolegi w sumie było tam sporo znajomych ale do nich mam pełne zaufanie.

Z większością chodziłem albo chodze do jednej klasy.

Myśle że dziabnoł go ktoś nieznajomy

 

Nie chce robić dymu bo napuszcze policje na kogoś niewinnego i dopiero sie narobi

 

Na tej 18-tce gdybym zadzwonił to by sie może znalazł ale narobił bym sporo bałaganu i koledze w czasie osiemnastki i innym bo raczej nie było osoby trzeźwej w 100%

 

A to czy telefon by sie znalazł to i tak stoi pod znakiem :?:

:mur: :mur: :mur: Co do naszego kochanego kraju patologia jest i będzie dopuki nie poprawi sie sytuacja materialna i polityczna bo jak narazie to mamy szopke nie sejm. :mur: :mur: :mur:

 

Chyba dopóki dopóty nasze społeczeństwo nauczy się że w ten sposób spraw się nie załatwia

 

Sory za orty :oops: , już więcej nie będe :-|

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _ANTEK_

... a powinno brac przyklad z sejmu...

 

dopÓki

dopÓty

Edytowane przez _ANTEK_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoj spokojnie nie powiedziałem że wszyscy byli zalani w trupa łącznie ze mną. :lol2: było kilku rozbójników których ładowaliśmy do taksówki ale większość była w pełni władz umysłowych łącznie ze mną i kilkoma kolegami (bo ktoś musiał pilnować calego bałaganu bo solenizant nie bardzo dawał rade).

 

Telefonu nie walnołem byle gdzie bo dzwoniłem po taxi dla wspomnianych wcześniej rozbójników i wiem że fona wkładałem do kórtki a potem jak do domu wracałem i chciałem taxi sobie zamówić to komórki brak :mur: :mur:

Edytowane przez BeneVaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawałem łapówek żadnemu policjantowi i nigdy nie dam, ma swoje zarobki i to jest jego obowiązkiem by wykonywać powierzone mu zadanie rzetelnie.

Ja powiem tak: jak nabardziewj prawda to co "narcyz" powiedział. Ma swoje zarobki a jak mu mało to niech pracuje na dwa etaty. A ciekawe czy jak komuś pod****lą samochód za okolo 100 tyś. zł to czy będzie to szkodliwośc czymu czy coś takiego? Albo jak komós pod***lą malucha za 200zł(słabego) czy tak samo powiedzą. Policjant ma taki obowiązek a jak nie to idę np. do innego komisariatu(jak jest w moim mieście czy zasięgu) i dam tamtemu zarobic jak fonik się znajdzie. POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...