Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość teat

a jezeli ja z moich pamieci moge wycisnac max ok 1700Mhz bez artów? a ludzie spokojnie robią duzo ponad 1800?

A moja na standardowym napięciu pamięci robi max 15800 :damage_wall: po v-modzie prawie 2.1GHZ :lol2: Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

mam pytanie, nei wiecie gdziem ożna znaleśc orginalny bios do galaxy 7300gt ale wersji 2ns?, bo nigdzie za bardzo nie widze, jakby ktoś miał taką wersje i mógł walnac np na rapidshare/itp, byłbym wdzięczny

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Pogooguj może coś znajdziesz.. Jak na DEF to ładnie.. Chłodzenie ciche? Jakie temp? powiec coś o niej więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm karta wydaj mi sie troszke lepsza od Galaxy :D wymienilem tylko paste na COOLLABORATORY Liquid Pro i wszystk smiga az milo B-) Chlodzenie bardzo cich na 50% nic nie slychac a teperatura okolo 28* a w stresie max 53* Zapuscilem tylko 3d marka03 i wynik na c2d@3,4 Gh 15,9k na 650/870. Sprubuje cos wymyslic z tym v-modem bo szkoda zmarnowaz taki potencjal :D

Ps. Znalazlem cos takiego http://www.pcmoddingmy.com/forum/index.php?showtopic=2556 jutro pokombinuje :D

Edytowane przez Przemek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku radiatorki Cu nie koniecznie muszą poprawić sytuacje, może poprostu pamięci tyle Ci robią i koniec, ratunkiem będzie v-mod, ale owszem radiatorki możesz kupić przynajmniej przekonasz sie czy to ich sprawa czy może za małego V ;]

 

to juz jest po vmodzie... przedtem nawet 1500 nie chcialy zrobic;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, nei wiecie gdziem ożna znaleśc orginalny bios do galaxy 7300gt ale wersji 2ns?, bo nigdzie za bardzo nie widze, jakby ktoś miał taką wersje i mógł walnac np na rapidshare/itp, byłbym wdzięczny

pzdr

proszę bardzo

bios galaxy 73gt ddr3 2ns 450/1000

:) B-) przed chwilą zgrany z mojej karty więc powinien śmigać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz jest po vmodzie... przedtem nawet 1500 nie chcialy zrobic;/

Jakie tam masz Samce czy Hynixy?? Ile im zapodałeś?? Więc.....albo wciąż za małe V, albo pamięci już poprostu nie mogą, albo to sprawa radiatorków.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

A gorące sa te zalmanowskie? Jesli nie to źle przewodzą ciepło. Podaj jakie V im dałeś bo być może za małe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem otuz karte Gf 7300 gt 256 mb 128 bit 2 ddr zamontowalem ja w komputerze zainstalowalem sterowniki i tu sie zaczal problem taki

Dołączona grafika

Po tym kupiłem sobie zasilacz 400 W Atx Mega tronik i dalej to samo i jeszcze do tego dziwny start kompa :P GeForce 7300 GT VGA BIOS

Version 5.73.22.55.00A

Engineering Release - Not For Production

Copyright © 1996-2006 NVIDA Corp.

256 MB RAM

o co chodzi co mam zrobic zeby to normalnie dzialalo :mur:

z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na AGP ofokoz? A podpiąłeś dodatkowe zasilanie do karty? A? To na co czekasz ;). Też zasilacz wybrałeś, ile dałeś za ten wynalazek?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Ta informacja przy starcie kompa jest jak najbardziej normalna kazdy kto ma nvidie tak ma.

 

A co do sprzedawcy to idz tam i rzuć mu tym zasilaczem w twarz :mur: 2 rdzeniowy procesor by uniósł taa...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Coś markowego, ile masz kasy na zasilacz?, jak mało to lepiej coś z allegro np fortron, delta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amacrox warrior mogę polecić z czystym sumieniem,

ja miałem codegena i razem z 7300gt kupiłem tego amacroxa.

jest cichy, bo u mnie nie wchodzi na wysokie obroty, ładnie wygląda, bo jest czarny, i napięcia są w normie, bo mierzyłem miernikiem :)

 

p.s. kupiłem na www.arche.net - przesyłka kurierem w 23godziny - serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość teat

:P mam nadzieje ze mi zwrocal hajs za zasilacz to wezme tam gdzie ty mowisz ile to watowka??

Tu nie tylko chodzi o waty:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...