Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

LukasAMD Ale kiedyś miałeś najlepsze wyniki i wymiatałes.. Ja miałem różne dziwne napięcia.. Teraz problem się rozwiazał.. Po niedzieli OC się szykuje ale nie spodziewajcie się jakiegoś WR bo mam rdzeń A2... Memy to samung i licze na 800\2ghz i tak by 15k było.. :P Pomażyć tylko moge:)

 

PS----> Teraz jak mam okej napiecią więc jakie moge dać na moje samungi? Zależy mi na 2ghz.. Myśle że tak 2.1v a na gpu? Aby temp nie przekraczała 80stopni

Masz A2, no ok. Ale max napięcie na codzień do A2 to imo 1.6v. Do B1 max 1.55. Dlaczego ? A no dlatego, że B1 jest w 0.80nm i przez to jego zapotrzebowanie na większe napięcia jest większe i napięcie, które jest ok dla A2, może zabić B1 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej, jestem na chwile, zaraz zaczynam boje :D, jeszcze musicie mi tylko powiedzec jak wyłaczyć " driver fails coś tam.." w rivie

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukasAMD Ale kiedyś miałeś najlepsze wyniki i wymiatałes.. Ja miałem różne dziwne napięcia.. Teraz problem się rozwiazał.. Po niedzieli OC się szykuje ale nie spodziewajcie się jakiegoś WR bo mam rdzeń A2... Memy to samung i licze na 800\2ghz i tak by 15k było.. :P Pomażyć tylko moge:)

 

PS----> Teraz jak mam okej napiecią więc jakie moge dać na moje samungi? Zależy mi na 2ghz.. Myśle że tak 2.1v a na gpu? Aby temp nie przekraczała 80stopni

jak zapodasz te 2,1V na mem to daj znac jak sie te samce zachowuja na tym napieciu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukasAMD Ale kiedyś miałeś najlepsze wyniki i wymiatałes.. Ja miałem różne dziwne napięcia.. Teraz problem się rozwiazał.. Po niedzieli OC się szykuje ale nie spodziewajcie się jakiegoś WR bo mam rdzeń A2... Memy to samung i licze na 800\2ghz i tak by 15k było.. :P Pomażyć tylko moge:)

Moim zdaniem rdrzen A2 wcale nie jest gorszy niż B1... Widac to na przykladzie np mojej karty... 900mhz malo kto uzyskuje... a jakos na A2 sie dalo...

 

Ps, Popraw ten blad.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam samsungi i na codzien mam 2,3V wszystko jest ok

 

co do napiecia gpu na codzien to juz od jakiegos czasu mam 1,83 V hehe :D

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sector

Tylko, że ty masz 1 PCB. Ja mam A2 na nowym PCB i już jest gorzej. Znowu B1 na nowym PCB jest lepsze od A2 na nowym, ale dalej gorsze od A2 na starym. Po co oni zmieniali te PCB :mur: B1 na starym PCB by się bajecznie kręciło :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie koniec, mam "antivcora" :( max 720/1640, dalej malowanie nic nie działa, albo zwiecha od gpu, albo arty od mem, najlepsze jest to ze w moim miasteczku nie dostake potów 20k :(((( , zresztą lutownicy też nie mam :(

 

Edit:

 

dziwne że memki na stock szły 1720 i czysto było, ehhhh : /

 

EDIT2:

 

Cichy , masz antivcora zrobionego :>?

 

tylko 6200 w 2k5 :/

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhhh. Niestety po wieczornych testach musialem zredukowac takty gpu do 670mhz. Chyba jutro powalcze dalej bo jednak 700 to ładniejsza liczba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

A ja na 1.42v na gpu mam 730mhz na rdzeniu temp idle 40* stres 64* i tak zostanie.. Narazie będe meczył pamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dzisiejsze walki z 3D Mark 2005 B)

p4 506@4@1.28v + 73GT@ 648/790@off mod = 5285 <_< chyba normalny wynik??

 

Dołączona grafika

 

B)

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dzisiejsze walki z 3D Mark 2005 B)

p4 506@4@1.28v + 73GT@ 648/790 = 5285 <_< chyba normalny wynik??

 

 

B)

 

czemu nie malujesz karty ? :>

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie malujesz karty ? :>

Patrz na sygnature, dokładniej mowiąc MC 300GTF i wszytsko jasne, tak wiem wiem do wymiany, mam zaklepanego fortrona, jak go dostane to pokaże pazurki :razz: Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

startup stetings you're made may prevent the driver from restioring desired memory clock after reboot. Do tou want to correnct it now? Taki komunikat mi wyskakuje w rivie.. Co mam <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> no czy yes? Ten problem występuje przy tym jak dam pamieci ponad 840mhz czyli ponda taki dzyndzel na dole.. Jesli dam ponad 840mhz to ustawienia sie nie zapisuja. A jak dam np 838mhz to juz sie zapisza.. O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie koniec, mam "antivcora" :( max 720/1640, dalej malowanie nic nie działa, albo zwiecha od gpu, albo arty od mem, najlepsze jest to ze w moim miasteczku nie dostake potów 20k :(((( , zresztą lutownicy też nie mam :(

 

Edit:

 

dziwne że memki na stock szły 1720 i czysto było, ehhhh : /

 

EDIT2:

 

Cichy , masz antivcora zrobionego :>?

 

tylko 6200 w 2k5 :/

U mnie memki po Vmodzie i GPU na stock śmigały na 1820... a teraz co najwyżej 1700, taka zależność dziwna, że im wiecej MHz na GPU tym mniej na memkach ;]

 

Mam zdjęte zabezpieczenie przed zbyt dużym napięciem i z gpu i z mem. A jeśli chodzi o rezystorki SMD to na allegro są. Ja kupiłem 200szt. za 1,50 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie memki po Vmodzie i GPU na stock śmigały na 1820... a teraz co najwyżej 1700, taka zależność dziwna, że im wiecej MHz na GPU tym mniej na memkach ;]

 

Mam zdjęte zabezpieczenie przed zbyt dużym napięciem i z gpu i z mem. A jeśli chodzi o rezystorki SMD to na allegro są. Ja kupiłem 200szt. za 1,50 ;]

 

ja myślałem że pocisne rdzeń do 800, a tu lipa :(.

 

ps . 1 - zawiesili mi konto na allegro za rachunek :(

 

2- i tak nie mam lutownicy...

 

ostateczny wynik ? 6400w 3dmarku 2k5... a chcialem 7k :-(

 

EDIT:

 

poprzeglądałem wyniki innych i albo ja nie mam tej blokady i zle maluje ołówkiem :D, albo moj rdzen na 1.3v robi 733mhz :D : >, Cichy weź się wypowiedz czy to możliwe ze mam fajny rdzen ;d

 

btw. ostateczny wyniki - 733/1660

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że z deltą [;

[gluteus maximus] tam, Cichy dobrze mówi, bez delty, czyli możliwe że nie mam karty z tymi blokadami ( :D) , no nic , pod wieczór zobaczę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę panowie że vmody idą na całego :)

Mam tylko pytanko którego producenta wybrać?? Palit czy Galaxy??

Bo skłaniałbym się do Galxy ale wole zapycać. W palicie też można ołówkiem podnieść napięcia jak w Galaxym??

Wiem laikiem jestem ale od czegoś trzeba zacząć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w Palicie można, ale jest filtr antynapięciowy i po przekroczeniu bodajrze, 1.35 na rdzeniu się włącza i sam obniża napięcie ;) Na 1 stronie topicu o 76ooGS/GT jest opis jak się tego pozbyć :)

 

A tutaj mała przestroga przed nadgminnym malowaniem rezystora ;)

Dołączona grafika

 

Jak widzicie r451 jest całkowicie wyczyszczony :mur: ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...