Skocz do zawartości
dudek564

Siemens Mc60

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosze zobaczyc oto te fotki co sie stalo z moim siemensem

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ta pionowa kreske juz mialem wlasnie bilem sie z bratem komorka ale cos wczesniej zaczelo szfankowac myslem ze cos w oczach mam ale wlasnie sie tak zacina albo co ... mam wgrac nowy soft czy co bo ekranik nie wyglada na uszkocdzony... prosze o pomoc

. Zeby wgrac nowy soft pobrac go z siemens.pl podlaczyc kabel pod kompa kome wylaczyc i wgrac nic sie nie stanie nie uszkodze teleofnu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamałem się, miałem kolegę co po lodzie swój telefon puszczał, albo prysznic z nim brał, no i mu do wody wpadł, czy coś takiego. Zmieniając soft masz pewność 99%, że nic się nie stanie, ale to chyba nie jest tylko wina softu. Ja szanuje swoje "informatyczne komponenty" :D i to chyba dzieki temu mam jeszcze cały telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając soft masz pewność 99%, że nic się nie stanie, ale to chyba nie jest tylko wina softu.

Jesli telefon jest "po przejsciach" to nie masz takiej pewnosci. Po probie zmiany softu mozesz kompletnie go usmiercic. W tym konkretnym przypadku bardziej stawialbym na zlacze LCD na plycie telefonu anizeli oprogramowanie. Proponuje go dobrze wyczyscic, a najlepiej oddac do serwisu, niech sie pomecza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...