Skocz do zawartości
timmon24

Jakie Łacze Pod Pobieranie Plików Z P2p ?

Rekomendowane odpowiedzi

od dawna przymierzam się do zmiany mojej starej sieci LAN na coś innego po tym jak administrator zablokowal mi Zewnetrzne IP co tez było niezgodne z wczesniej zawarta umową ,wczesniej pytałem was na tym forum o wasze opinie no i Admin mojej sieci naruszył ewidentnie umowe ale nie bede w to wnikał ...

 

I tak juz rezygnuje z mojeje sieci LAN

Chciałym miec nowe łacze internetowe myśle o Chello ,lub Neostradzie (z abonamentem do 60-70 zł max i zewnetrzynm IP oczywiscie) Co mozecie mi poradzić bardzo was prosze o wskazówki nie chce w ciemno na coś się pisać ?

Wcześcniej szukałem na ten temat na google pl i znalazłem podobne tematy ale nieco "pogmatwane " np

http://www.community.tomshardware.pl/commu...&sb=5&o=&fpart=

dlatego prosze was o pomoc ! ponieważ wiem ze to forum jest chyba najlepszym tego typu w necie :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neo odpada, chello nie ma limitow (przynajmniej cosmi sie obilo o uszy ze mieli zniesc) - zaraz spraawdze. jesli faktycznie nie ma to byloy chyba jedynym rozsadnym wyborem na ta chwile

 

[edit]

nie pisza nic limitach wiec raczej nie ma faktycznie - ale upewnij sie pytajac ich wprost

Edytowane przez ayem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tpsa i chello maja limity jakie dokladnie i dla jakeigo lacza, sprawdz (pamietaj, ze tpsa ma zmienne ip)

aster nie ma limitow, ale takze brak zewnetrznego ip

z tych ogolno polskich dostawcow to wszystko, regionalnych musisz posuzkac sam, nie wiem gdzie mieszkasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział?? :huh: :blink:

 

Byc moze ,a twoj Post nie na temat zdaje sie ? :mur:

 

Ja polecam wziac DSL'ke 1 mbit z Dialoga np. Jak masz mozliwosc to z sasiadami lacze na wspole :) A jak nie.. to bierz Chello 256 kbps.

 

Podaj skad jestes ? Jak z Wrocka to rozgladaj sie za Komnet albo e-wro. (sa to sieci LAN i dla kazdego usera jest przydzielane publiczne IP ) Zakres cen od 50-70 PLN :)

 

P.S Ten temat powinienes zalozyc w dziale Providerzy

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwosc bierz dsl 1 albo 2 m bit z dialogu.Cudowne łacze , puki mieszkałem w polsce miałem je przez ponad rok.Zero limitow , dobry ping , stałe ip .Wysmienite łacze do zasysania.Cena przez pierwszy rok to 99 zł wiec nie az tak zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...