Skocz do zawartości
Venx

Komputer Dla Brata

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sprawę.

Brat poprosił mnie o pomoc w poskładaniu komputera. Szperając na forum i ogólnie w internecie wybrałem takie części:

*karta grafiki : Gigabyte GeForce 7800GT 256MB 256 PCI-E -1279zł

*płyta główna : DFI LP UT NF4 Ultra-D s.939 -489zł

*procek : Athlon 64 3200+ s.939 Venice OEM -599zł

*cooler : tego jeszcze nie wiem gdy będę miał już poskładanego kompa to wtedy wybiorę jakiś konkretne chłodzenie

*ram : TwinMOS DDR 1GB/400Mhz CL 2.5 PC3200 -369zł

*zasilacz : NeoTEC Maximus 440W No-Noise Series 19dB -299zł

*dysk : WD WD1600JB 160GB -275zł

*dvd : NEC ND-4551A LabelFlash DVD-RAM Black -185zł

*buda : Xpower 095 Scorpio Silv-Black bez zasil. -109zł

całość bez chłodzenia 3 604zł

 

I teraz jest prośba do ludzi znających się dobrze na sprzęcie, a mianowicie czy ta konfiguracja jest OK, a jak nie to co można ewentualnie zmienić/zastąpić. Chciałbym również, żeby cena końcowa nie przekroczyła ok. 3700zł

 

PS. wszystkie części wybierałem z sklepu PROline i było by dobrze gdyby wasze propozycje również były z tego sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę.

Brat poprosił mnie o pomoc w poskładaniu komputera. Szperając na forum i ogólnie w internecie wybrałem takie części:

*karta grafiki : Gigabyte GeForce 7800GT 256MB 256 PCI-E -1279zł

*płyta główna : DFI LP UT NF4 Ultra-D s.939 -489zł

*procek : Athlon 64 3200+ s.939 Venice OEM -599zł

*cooler : tego jeszcze nie wiem gdy będę miał już poskładanego kompa to wtedy wybiorę jakiś konkretne chłodzenie

*ram : TwinMOS DDR 1GB/400Mhz CL 2.5 PC3200 -369zł

*zasilacz : NeoTEC Maximus 440W No-Noise Series 19dB -299zł

*dysk : WD WD1600JB 160GB -275zł

*dvd : NEC ND-4551A LabelFlash DVD-RAM Black -185zł

*buda : Xpower 095 Scorpio Silv-Black bez zasil. -109zł

całość bez chłodzenia 3 604zł

 

I teraz jest prośba do ludzi znających się dobrze na sprzęcie, a mianowicie czy ta konfiguracja jest OK, a jak nie to co można ewentualnie zmienić/zastąpić. Chciałbym również, żeby cena końcowa nie przekroczyła ok. 3700zł

 

PS. wszystkie części wybierałem z sklepu PROline i było by dobrze gdyby wasze propozycje również były z tego sklepu

 

Do takiego kompa 1GB ramu to zbrodnia. Cooler to AC Freezer 64Pro. MoBo można wziąć Epoxa EP-9NPA+Ultra i opterona 144 s.939 lub 2GB ramu bo 1Gb będzie go strasznie mulił. Zasilacz HuntKey HK-400AP i masz kolejną oszczędność na rzecz kupna 2GB ramu.

Do czego brat będzie kompa używał?

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...