Skocz do zawartości
JacekN8

Taki Zestawik... Co Sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy taki zestawik może być:

- AMD Sempron 3000+, ASrock 939Dual Sata2 (procesor będzie kupiony osobno w wersi box, ale podaje link na allegro do takiego zestawu http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=85158039 )

- Pamięć RAM Kingston dual 2x 512MB ( http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=86182821 )

- HDD 160GB Seagate ( http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=85761271 )

- nie wiem tylkojaki zasilacz kupić, co polecacie tak ponad 500W do 100zł, na głośności mi kompletnie nie zależy, a wręcz przeciwnie :-P .

Chce jeszcze powiedzieć że procek będzie kręcony. Płyta napewno ten ASrock ponieważ potzrebne mi obydwa zlącza (Pci-E i AGP) ponieważ jak bede zmieniał grafe to żeby nie wymieniać płyty. Jeszcze pytanie: czy w grach odczuje różnice między tym sempem 3000+ a athlonem 3000+ też na 939 i czy na tym sempie dobrze gierki chodzą ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznocy raczej nie odczujesz to tylko 5%... Zasilacz...hmmm fortron 400 W 89 zł ... pozatym ile masz na to kasy.... i dolozyl bym do zasilacza... bo na nim nie wolno oszczedzac..

 

 

Wogole to mogles sobie poszukac...

Edytowane przez s4t1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawik ogólnie bdb B) tylko jak chcesz kręcić to zmień pamięci na 2x patriot 512mb :wink:

A gierki będą chodzić podobnie jak na athlonie64 może będzie różnica ale niewielka góra 15% B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz Fortron 400wat, HuntKey HK-350AP.

Ramy lepiej Patrioty, HDD Samsunga(sprawdz na www.skapiec.pl a znajdziesz taniej 160GB niż 322zł)

 

 

BTW: O jakim zasilaczu ponad 500wat za 100zł myślałeś <_< Od razu mówie będzie to shit jakich mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zasilaczem chodzi mi o to żeby się nie wieszał i chciałem 500W bo już raz miałem taki problem. A czy w hdd samsung jest lepszy od seagate??? a może Western Digital Caviar.

Edytowane przez JacekN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiec ze te tanie 500watowe zasilacze z allegro są do d**y i nie wiem czy dają realnie 250wat mocy <_< W tej cenie będzie najlepszy Fortron 400Wat 89zł lub drożej HuntKey HK-350AP 180zł

Teraz Samsung robi dobre HDD.

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba poczekam na AM2, dozbieram kasy i kupie Sempa 3600+ lub 3800+ plus płytke jakąś, a tak to wyczytałem ze w pierwszym kwartale 2007 AMD ma przestać produkować S754 i S939, także spadnie cena przy odsprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...