Skocz do zawartości
poca

Śruba M2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bylem dzis w Castoramie. Nie maja juz pretow M2. I co gorsza juz nie beda mieli (nawet M3) - jak powiedzial mi pracownik: "Odchodzimy od tych najcienszych pretow"... :(

 

Pozdrawiam

Czyli polowanie na Prety M2 :) Ja dzis jade do M1 aka ...Praktikera, moze jeszcze o Castorame zachacze... zobaczymy czy cos maja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byles w Metalpolu na Leczyckiej?

yoto mówił żeby tam iść, ale pewnie takiej długiej śruby nie będą mieli. Ale nie zaszkodzi się przejść w tym tygodniu.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez take zbawy to zespułem swojego Radeona fireGl x1... miała ściezki od pamięci tuz przy otworze... zapomniałm podłozyc podkładkę i bardzo ładnie spręzynka rozcieła 2 ścieżki... ale to jeszcze nic: śrubka nie chiała się odkręcic, wkońcu zniszczyłem w niej gwin i postanowiłem piłowac łeb... bosze jak teraz pomyslę to aż mnie serce boli...znikneło trochę małych gówienek z laminatu, ściezki w serwisie naprawili bez problemu jednak nie mieli drabinek rezystorowych więc karta stoi na półce i ładnie się prezentuje.. Jak dla mnie piłowanie i wiercenei w karcie jest zbyt ryzykowne. Dobrze ze misu podesle poce odpowiednie śrubki bo az strach myśleć co by się stało z jego gf..

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej dziurce mam białe kułko. Chyba w obrebie jego moge sie "bawić" dziurka :]

Raczej nv to uwzgledniała ;] Szkoda ze nie uwzglednili otworów fi3 :lol:

 

Ja tez bym myslał cos z szprycha, na razie szukam gwintownika m2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm. osobiscie uzylem śrub 2,5mm z praktikera... weszly na styk i bloczek trzymają pięknie... karta to radeon 9800pro szafirkowa.

W tym problem ze w radeonie 9800 pasuja idealnie sruby 3mm wiec nie potrzeba kombinowac z mniejszymi śrubami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Znakomity

Powieksz te otwory na grafie ! Nie wiem po co ta cała zabawa w gwintowanie ? :mur:

Nigdy bloku nie wyprobujesz.

 

A btw ja tez mam blok na GPU od misiego, pytalem sie go przez zakupem, czy wszystko pasuje na 7800GT, on powiedzial ze tak .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Znakomity

A wiec tak, otwory na 7800gt maja ciut inny rozstaw niz w bloku sa otwory, doslownie brakuje 2 mm, aby zapasowało. No to wziąłem wiertło i powiekszylem otwory na bloku, tak aby dalo sie w ogole zapasowac, to raz. Po drugie, takze powiekszyłem otwory na grafice, minimalnie, tylko tak aby sruby weszly (te co misiu dal wraz z blokiem). No i przykręcilem.

 

Fotek narazie raczej nie zrobie, bo musialbym rozbierac uklad w/c, aby grafikę wyjac, a nie mam nowej descylki aby dolac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos na gwlat potrzebuje czegos takiego to moze np odwiedzic pobliskiego tokarza czy tez mechanik ;) pozatym czasami nie trzeba gwintowac calosci szczegolnie ze top Patryka jest dosc gruby mozna motylki z 2-giej strony zalozyc ma to swoje wady i zalety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...