Skocz do zawartości
maniek1957

Karta Do Starego Kompa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor Intel celeron 466MHz,256mb ram , Płyta Główna Ms 7101C z zintegrowaną Grafiką.Posiada AGP

Powinna Riva TNT2 lub GF 2 Mx400 wystarczyc ...

 

EDIT: Albo to co krzych111 poleca ... :D:D

Edytowane przez GaShKaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta karta poprawi mi grafike (płynność )w grach 3D? konkretnie w CAROM 3D.

przeciez to co krzychu poleca to karta sieciowa a ja potrzebuje graficznej

To byl [joke], ale zauwaz ze nie sprecyzowales jakiej karty szukasz w temacie ... B) Ile masz kasy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisałem ze chodzi mi o plynnosc grafiki a sieciowka tego nie poprawi mam na to 100 pln

Ale w temacie nic nie bylo :lol2: Do rzeczy ... Za 100 kupisz radka 9200 (se), albo geforca 2 Ti lub 4 mx. (ok 50 - 70 zeta). Roznica powinna byc,m tylko nie wiem jaka duza przy Twoim sprzecie. Poczekajmy co powiedza inni ...

 

EDIT: Kumpel ma na sprzedaz 4MX'a podobno ...

Edytowane przez GaShKaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

moze to gf4mx troche by pomoglo ale najpierw kup se jakis lepszy procek a potem grafe

 

takie jest moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem do tego kompa który juz ma lat nie ma co pakowac krt typu gf4 czy radek 9200 czy ktos tam wrzucił 9550

 

do tego opc optymalnym rozwiazaniem bedzie gf2 mx alub gf2 pro z 128 boitowa szyna

 

nic lepszego bo komp tego nie wykorzysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gf2 MX nie różni się niczym od Gf4 MX. To te same karty tylko, że z innymi nazwami. Tak to można w sumie nazwać... Za to GF2 Ti jest już dość wydajną kartą, przynajmniej w porównaniu z 4MX :)

Hmmm ... Ja zawsze myslalem ze 2MX jest najslabszy, a 4MX porownywalny (jak nie lepszy) z 2Ti ... Przynajmniej takie mialem odczucie z tymi kartami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobną szkynię tylko 2x mniej ramu i mam gf2 mx 400 taki pc max nadaje sie do gierek przez neta typu cs lub aot, ja na twoim miejscu pierw bym zainwestował w nowa skrzynie a nie starą ulepszał. Ja za 50 zł załatwiłem sobie asrocka s478 i bude. wyciągniesz bebechy ze starego i wsadzisz do nowgo np. http://www.allegro.pl/item87217411__kob_kt..._1700_bcm_.html I do takiego czegoś można ładować gf 4ti albo rada 9550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobną szkynię tylko 2x mniej ramu i mam gf2 mx 400 taki pc max nadaje sie do gierek przez neta typu cs lub aot, ja na twoim miejscu pierw bym zainwestował w nowa skrzynie a nie starą ulepszał. Ja za 50 zł załatwiłem sobie asrocka s478 i bude. wyciągniesz bebechy ze starego i wsadzisz do nowgo np. http://www.allegro.pl/item87217411__kob_kt..._1700_bcm_.html I do takiego czegoś można ładować gf 4ti albo rada 9550

... pomysl dobry, ale ma sie w 100 PLN zmiescic ... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...