Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kto wie z kąt wytrzasnąć ten program ?

Mozna kupic :P

http://www.cyberlink.com/multi/products/main_12_ENU.html

 

 

Podobno coś takiego dostaje się z optimusami.

Czy PowerCinema 4 daje takie możliwości ? Możne zna ktoś podobny program ? Zależy mi aby nie trzeba windy włączać.

Pomóżcie

Fujitsu-Siemens ma ten programik - do pelni szczescia brakuje tylko opcji napisow :) Na Acerze niestety nie pojdzie. Trzeba bylo dolozyc troche to korzystalbys z zalet - tymczasem jak pisał Reymont w "Chłopach": "Nie dla psa kiełbasa, nie dla prosiąt miód" ;)

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dokladniej na stronie - F-S ma specjalna wersje tego softu tj. zlozyli zamowienie i Cyberlink im napisal, troche okrojona ale to co najwazniejsze jest. Instaluje to pod Windowsem i uruchamiam to pilocikem lub przyciskiem multimedialnym. W przypadku Acera jednak nie ma takiego przycisku, stad problem jak to uruchomic. Mozesz pokombinowac - cuda sie zdarzaja:

http://download.fujitsu-siemens.com/Downlo...F7-FD7F76CE8401

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Acerze nie działa wyskakuje że program może być zainstalowany na F-S da się to jakoś ominąć ?

Ktoś mówił że ma taki program w optimusie i udało mu sie też zainstalować w toshibie ?

Gdzie mmogę ściągnąć ten program z OPTIMUSA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Acera nazywa się to Acer Arceade, można to zainstalować zarówno pod windowsem, lub jako osobną boot'owalną partycję. Wtedy wystarczy nacisnąć przycisk na pilociku i bez boot'owania windowsa można oglądać dvd, słuchać mp3 i przglądać foto. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Acera nazywa się to Acer Arceade, można to zainstalować zarówno pod windowsem, lub jako osobną boot'owalną partycję. Wtedy wystarczy nacisnąć przycisk na pilociku i bez boot'owania windowsa można oglądać dvd, słuchać mp3 i przglądać foto. ;)

Możesz mi napisać jak to sie robi ?

Bo mam Arcade ale tylko na windowsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz płytkę na której jest arcade...??? W wtedy boot'ujesz ją przy starcie kompa i instalujesz arcade... wtedy żeby go uruchomić naciskasz zamiast "power" "arcade"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... brz płytki raczej dużo się nie da zrobić. Musiałbyś się pobawić boot'sectorem dysku żeby jakoś tego arcade'a uruchomić. Albo zkombinować płytkę. Innej możliwości rzaczej nie ma, bo na necie arcade'a nie znajdziesz...

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... brz płytki raczej dużo się nie da zrobić. Musiałbyś się pobawić boot'sectorem dysku żeby jakoś tego arcade'a uruchomić. Albo zkombinować płytkę. Innej możliwości rzaczej nie ma, bo na necie arcade'a nie znajdziesz...

Ty coś robiłeś albo to już oryginalnie tak było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po instalacji systemu dołączonego do lapa, arcade smiga normalnie. Gdy zainstalujesz inny system arcade przestaje działać. Trzeba go instalować od nowa. Albo naprawić. Ale ja nie mam pojęcia jak. Musiałbyś spytać na jakimś forum linuksowym, albo na angielskojęzycznych forach......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po instalacji systemu dołączonego do lapa, arcade smiga normalnie. Gdy zainstalujesz inny system arcade przestaje działać. Trzeba go instalować od nowa. Albo naprawić. Ale ja nie mam pojęcia jak. Musiałbyś spytać na jakimś forum linuksowym, albo na angielskojęzycznych forach......

Jak ten klawisz od arcade wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...