Skocz do zawartości
M!S!EK

Nie Wykrywa Głośników...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem posiadaczem głośników logitech x-530 które są podłaczone do zintegrowanej karty dzwiekowej;).Problem polega na tym ,ze po formacie wszelakie dźwięki systemowe wydobywaja sie tylko z 2 głośników a nie tak jak wcześniej z 5.Muzyka z winampa też leci z 2 głośników.głośniki są sprawne bo wydaja dźwiek jak patrzałem przez program z sterowników.Wogóle to wyglada tak jakby system wykrywałk tylko 2 głośniki:/

 

Ps.Powtórny format nic nie pomógł,instalacja nowszych sterowników też.

 

PRosze o pomoc,z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,przed formatem było wszystko OK.

Niewiem czy to ma jakieś związek ale jak robie start=>uruchum=>dxdiag=>dźwiek i testuj directsound to podczas testu gdzie pisze

odtworzony został dźwiek:

Stereo,8 bitów 22khz z bufora Oprogramowanie.(I kazda inna czestotliwosc nalezaca do bufora oprogramowanie)

To dźwięk wydobywa sie tylko z przednich głośników natomiast gdy wyskakuje test gdzie pisze

odtworzony został dźwiek:

Stereo,8 bitów 22khz z bufora Sprzęt.

to dźwięk wydobywa sie z wszystkich głośników.

 

Najdziwniejsze jest to ,że jak puszam muze przez Windows Media Player to działają wszystkie głośniki:/

Edytowane przez M!S!EK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo jak podłączyłem dwa dodatkowe głośniki (od telewizora:D) do moich shitków, Winamp nie grał i w opcjach nie dało się tego zmienić. WMP działał. Ale po kilkunastu minutach słuchania zaczynała boleć mnie głowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...