Skocz do zawartości
kosmalka

Wiatrak Do Gf Ti 4200 64mb

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

mam mały problem, mianowicie prawdopodobnie spalił mi się wiatrak w mojej karcie GF Ti 4200 i nie wiem jaki mam teraz do niej do kupic.

 

Za bardzo sie nie znam, ale raczej takiego samego nie znajde. szukałem na allegro, ale tam są tylko jakieś inne.

 

Prosze o pomoc, bo nie chce sobie spalić karty. Niby jest mały radiator, ale graffa się grzeje, bo od tego momentu komp mi sie co jakiś czas zawiesza.

 

HEEEEEEELLLLLLLPPPPPPPPPPP :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne ... moze zle zamontowales , ja na swoim ti4200 mam radiator pod wiatrak 70x70 z miedziana podstawka i pod pelnym obciazeniem temp nie przekracza 60*C ..

 

radiator bardzo podobny do tego :

Dołączona grafika

Edytowane przez HaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.

 

może ma ktos jeszcze jakies inne propozycje. Wolałbym dokupić sam wiatrak bo nie wiem czy sobie poradze z wymienieniem całego radiatora. No i oczywiscie chodzi o jak najnizszy koszt.

 

Jeszcze jedno. Jakim programem mozna sprawdzic parametry karty i wogóle całego kompa, takie jak własnie temperatury i inne, oraz gdzie znajde taki program.

 

pozdro i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę zmienić chłodzenie na takiej karcie, ale silencery NV 1 są już raczej trudno dostępne i kosztują 40 zł (jednego znalazłem). Natomiast wersja NV 2 jest na allegro za 10 zł :), z tym, że pasuje tylko pod 5700ultra. Czy dużo by było zabawy, żeby to przerobić? Może ktoś napisać coś o budowie takiego silencera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...