Skocz do zawartości
XiAo_20

Takie Sobie Ptaszysko D:: Do Oceny

Rekomendowane odpowiedzi

No ale...po co mialby mowic ze prace sa jego jesli nie sa ? Mi by cos takiego nie przyszlo do glowy bo po jakie licho? Jedno jest pewne - prace sa swietne niezaleznie kto jest ich autorem :) Chociaz wlasciwie powinien wystepowac pod nickiem Giorgione ;0 a nie pod innym - chociaz moze lubi byc incognito :D jesli o mnie chodzi to od jakichs kilkunastu lat jestem zimatik :)

A moze to jakis trik marketingowy calkiem nowy :D ? hehe

Edytowane przez ZiMatik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale...po co mialby mowic ze prace sa jego jesli nie sa ? Mi by cos takiego nie przyszlo do glowy bo po jakie licho?

A chociażby po to żeby się dowartosciować. Znam taka osobe i robi takie i podobne rzeczy, ale to już pod chorobe podchodzi chyba...

 

 

Moze chodzi o "Brednie I Opowiesci Sbajki" :lol:

Bardzo prawdopodobne :lol2:

 

Czekajmy na mejla od Giorgione

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam wyslac odp. na mail jakis ,watpie bym cos dostal poczte mam pusta obecnie ,spamik wywalam >> to ze mam inne nicki na forach na kazdym ktorym jestem to kogo obchodzi ?? poprostu zawsze mam inny zeby sie niemylic samemu

 

powtarzam enty raz giorgione to ja z forum 3dmax i tyle >>

narazie fajny ubaw mam ,jeszcze troche i ktos mi wmowi ze ja to nie ja niezly breech a dowartosciowywac niemam poco rysuje sie dla przyjemnosci ,ktos tam wspominal o tworzeniu gier stary to juz nieaktualne skonczylo sie szybciej niz sie zaczelo a tamta pierwsza stronka to nawet niemoja bylo tylko uzyczona zreszta sami zobaczycie na nowej co bedzie tu http://gipteam.republika.pl/

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=24436

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zamieszanie :D Kurcze tez musze kolo siebie jakies zamieszanie zrobic ;) A przy okazji - Giorgione jakich technik poza ołówkiem uzywasz? I opowiedz troche o ,,tworzeniu postaci do gier- bo rozumiem ze byles kims ala concept artist? Powiedz mi co jest w tym temacie najwazniejsze - interesuje mnie to po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto do mnie zagadywal na gg z forum tweaka.pl przyznac sie hehe

 

 

 

itd. itd

Przedstawianie rozmow z gg bez zgody drugiej osoby jest nieregulaminowe..

by mechl!k

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektyw Heat :lol: :lol:

 

No jak widac sprawa sie wyjasnila . A tak na przyszlosc cytowanie rozmowy GG na tweaku jest niezgodne z regulaminem z tego co pamietam :lol:

to przeczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...