Skocz do zawartości
Macio19

Wolne Kopiowanie Dvd'ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - mam nową nagrywarkę DVD bo poprzednia padła. Problem polega na tym iż od kumpla dostałem kilka filmów na płytkach DVD i wolno mi kopiuje - max 2mb/s Zworki przekładałem, taśmy także i nic nie pomogło. PS: Dysk obecnie mam na taśmie z CD-ROM'em a DVD na oddzielnej taśmie. Nie wiem co jest nie tak...

Edytowane przez Macio19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam nową nagrywarkę DVD bo poprzednia padła. Problem polega na tym iż od kumpla dostałem kilka filmów na płytkach DVD i wolno mi kopiuje - max 2mb/s Zworki przekładałem, taśmy także i nic nie pomogło. PS: Dysk obecnie mam na taśmie z DC-ROM'em a DVD na oddzielnej taśmie. Nie wiem co jest nie tak...

tu masz odpowiedź..nie mozna podpinac cd'ków z hdd ponieważ wtedy hdd dostosowuje sie do trybu CD'ka (a ten jest pewnie Ultra DMA 33 albo nie da boze PIO)..weź odczep cd'ka i wtedy spróbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na wszystkich plytach czy tylko na tych od kumpla? Trudno oczekiwac ze czytnik bedzie czytal badziewne DVD-R rownie dobrze jak tloczone DVD.

Napęd wszystkie płyty tak czyta także i moje :blink: kurcze no nie wiem co jest grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku CD'ka miałem podpiętego z DVD'kiem i było to samo ...

 

a cdrom jakis stary masz?? bo jeśli tak to może pracuje w PIO a dvd w UDMA i tez sie wtedy gryzły..

 

tak trudno wywalic cd'ka?? zrób to i wtedy zobacz..HDD na jednej tasmie DVD na drugiej...jesli bedzie nadal tak samo wtedy bedzie dalsza kombinacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak kazałeś i nadal to samo ...

dobrze teraz pytanie: czy na poprzedniej nagrywarce było ok?? dobrze kopiowala?? tylko je zamieniłeś tak?? nic więcej nie grzebałeś??

 

a najlepiej to idz to kumpla podepnij ja tam i zobacz..jeśli też bedzie kiepsko kopiować to reklamuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia działała okej. Właśnie planowałem iść do jakiegoś kumpla aby sprawdzić. Na razie dzia. Znalazłem przyczynę! Ja zawsze kopiowałem total copy i kumpel powiedział, że on kaszani i miał rację!

Dla pewności sprawdziłem jeszcze programem diagnostycznym Nero DVD/CD speed i wynik wyszedł następujący:Dołączona grafika

Edytowane przez Macio19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...