Skocz do zawartości
tabius

Dlink-problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem kupilem router d link Di514 a mam modem od neti SpeedTouch330 on jest zakonczony złaczem usb ja potrzebowal bym Rj-45 (takia wtyczka jaka jest do netu)

czy sa przejsciowki usb rj-45 czy jak to inaczej połaczyc ?

prosze o szybka odpowiedz

niewiedzialem gdzie to umiescic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten d link to zapewne zwykly router......

 

 

musisz miec zew. modem adsl ( dsl 504t - on sie wdzwania do internetu) za nim dopiero zstawiasz swojego di i sie cieszysz internetem.....

 

 

niema czegos takiego jak przejscie z usb na rj45...na pewno nie do teg co ty potrzebujesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata nie podzielisz tym co masz łącza bo jest ci potrzebny modem adsl z zakończeniem rj-45 a co mi wiadomo to netia nie ma takich neo tez już nie kiedyś dawała takie a to w takim razie albo wymiana routerka na taki z zintegrowanym modemem adsl albo dokupić modem innej firmy np. http://www.dlink.pl/?go=gNTyP9CgrdFOIC4ASt...tygfbHlkF7iVYl/ wybierz odpowiedni dla ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Lepiej wymienić router na model z wbudowanym modemem adsl niż sprawdzać takie wynalazki... ;)

... tymbardziej że wynalazek pochodzi z firmy Mint :lol2: :lol2: :lol2:

 

Też bym sie bał eksperymentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...