Skocz do zawartości
ath

F.e.a.r. 2: Project Origin

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będę musiał przeprosić się z 73GT :P

 

Gameplay wygląda fajnie, nie mogę się doczekać :D

 

No to co, jutro demko:P Ktoś "szykuje łącze" na S.T.R.A.C.H?

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sporo, moim zdaniem za dużo to waży... Czekam na relację, czy warto tyle pobierać.

Zdecydowanie warto. Demko jest niesamowite, jeśli pełniak będzie trzymał taki poziom, to będzie na co czekać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto. Demko jest niesamowite, jeśli pełniak będzie trzymał taki poziom, to będzie na co czekać. :)

A coś o wymaganiach możesz napisać ? Mam nadzieje ze to chodzi ciut gorzej jak FEAR1 bo wyglada ciut lepiej jak FEAR1 ;]. Mam nadzije ze jeszcze demko MP wypuszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnę wieczorem póki co widziałem screeny z demka i oby gameplay był miodny bo graficznie to wygląda tak jak w dniu premiery 1 części.

Taa, rzeczywiscie, poziom "jedynki". Włacz sobie teraz pierwszego F.E.A.R.-a i zagraj w dwojke, to zobaczysz roznice...

 

A coś o wymaganiach możesz napisać ? Mam nadzieje ze to chodzi ciut gorzej jak FEAR1 bo wyglada ciut lepiej jak FEAR1 ;]. Mam nadzije ze jeszcze demko MP wypuszczą.

Na prawie identycznym sprzecie do twojego (tyle ze C2D4300@3ghz) w 1280x1024 wszystko max + AAx4 i AFx16 prawie caly czas minimu 37 do 50-60 klatek. W jednym momencie - na otwartej przestrzeni - spadlo mi do 20 paru, ale myślę, że bez AA byloby caly czas bardzo plynnie. :)

 

Gra wyglada sporo lepiej niż F.E.A.R. - co prawda widac miejscami, ze silnik juz nie najnowszy, ale wizje bohatera robią spore wrazenie, dwie losowe fotki ode mnie:

http://images26.fotosik.pl/316/9f70d44e9edb8c0b.jpg

http://images35.fotosik.pl/52/90fe461206b84d08.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem takich wrażeń jak po zagraniu w to demo. Po prostu wypas dla zmysłów. Grafika robi wrażenie a po tym jak oglądałem trailery to spodziewałem się sporych wymagań a tu nie dość że gra lepiej wygląda to jeszcze lepiej chodzi 0.o W grze spadła jednak widoczność bo nie dość że mamy czarne pasy u góry i dołu a przez to mniejszy obraz widoczny to jeszcze dochodzi napływ dużej ilości obiektów i detali. Można się wtedy zagubić :) Grę wydaje CD-PROJECT więc mogę być spokojny o polską wersję jak i wydanie samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem demko i jest dobrze, gra zachowała swój dawny klimacik, kilka razy się wystraszyłem i przechodziły mnie ciary :razz:, system walki, AI wrogów, według mnie nie różnią się w ogóle od poprzednich części. Co do grafiki to mam mieszane uczucia, optymalizacja jest bardzo dobra, na sprzęcie z siga w 1680x1050 wszystko full z aax4 i anizo x4 gra działa płynnie, tylko czasami idzie odczuć lekkie zwolnienia, ale sama grafika jest średnia, nierówna, raz jest po prostu słaba jak na dzisiejsze czasy, tekstury takie sobie, różne inne efekty też słabe, a czasami jest tak że niektórymi efektami powala. Ogólnie warto ściągnąć demko i zagrać.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem i tak srednio mi sie podoba, wg mnie stanowczo za krotkie, klimat moze i fajny ale jakos to nie to co w pierwszej czesci - pozatym brakuje mi troche wychylania sie i w moim odczuciu teraz chyba SlowMo bedzie odgrywalo duza role co tak srednio mi pasuje.

 

Co do plynnosci to u mnie w 1680x1050 wszystko na full chodzilo tak nawet chociaz mialem wrazenia ze czasami deliktanie zwalnie po wylaczaniu aa niby troche lepiej ale dalej mi sie wydaje ze cos jeszcze jest nie tak.

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko juz zaliczylem i jak dla mnie BOMBA. Klimat super, alma znowu straszy tak jak trzeba, graficznie to nie crysis ale jest ok. Gra dziala szybko, all max, aax4, afx16 w 1280x720 a minimalne fps to 40. Gram na E6300@3.15Ghz, 3GB ram i radku 4670 512mb.

Edytowane przez lapituta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie krótkie dema się teraz robi :/

 

ogólnie jestem na tak, jest ładniej, efektowniej, dźwięk znowu daje radę, rozpadający się wrogowie też :], czekam na pełną :)

choć takiego wrażenia jak 1sza część raczej nie ma szans zrobić, ale powinno się grać fajnie :]

 

i jeśli chodzi aspekty techniczne..miejscami miałem coś jakby freezy, spotkał się ktoś z takim problemem ? Choć problemem może tu być os, na 7 x64 grałem, w sumie elegancko 50-60 klatek na C2D@3.6/4850stock/4GB 1680x1050 AA4, Anizo 4..oby więcej takich optymalizacji ;)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko z reguły jest krótkie, chyba że jest za krótkie jak na swoją wagę ( rozmiar )?

Hmm ogolnie krotkie, nie wiem ile gralem 20 minut moze? A porownujac rozmiar do czasu graniu to juz wogole nie ma o czym mowic. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7-9GB moim skromnym zdaniem pełna wersja zajmie.

Stąd idzie praktycznie pełnym łączem:

3202532[/snapback]

Strasznie krótkie dema się teraz robi :/

 

ogólnie jestem na tak, jest ładniej, efektowniej, dźwięk znowu daje radę, rozpadający się wrogowie też :], czekam na pełną :)

choć takiego wrażenia jak 1sza część raczej nie ma szans zrobić, ale powinno się grać fajnie :]

 

i jeśli chodzi aspekty techniczne..miejscami miałem coś jakby freezy, spotkał się ktoś z takim problemem ? Choć problemem może tu być os, na 7 x64 grałem, w sumie elegancko 50-60 klatek na C2D@3.6/4850stock/4GB 1680x1050 AA4, Anizo 4..oby więcej takich optymalizacji ;)

możesz opisać o jakie freezy Ci chodziło? Mialem takie przycięcie na pare sekund na win XP, ale ogólnie ultrapłynnie ze wszystkim na full.

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie (0,5-1s) przycięcia obrazu, w zasadzie nie związane ze spadkami framerate, najczęściej przy podnoszeniu broni bądź jej zmianie. Na dobrą sprawę przez cały czas gry, ale mniej więcej od momentu kiedy dostajemy w łapę snajperkę się to nasiliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u was użycie rdzeni? U mnie pierwszy obija się, a drugi cała robotę odwala.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Grafika w niektórych miejscach traca myszka a w niektórych wygląda całkiem PRO.

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u was użycie rdzeni? U mnie pierwszy obija się, a drugi cała robotę odwala.

Pełną parą xD grafa na 76gt 800*600 medium płynność akceptowalna, a demko takie sobie.

Cosik mi się wydaje, że będzie odcinanie kuponów od cz. 1. - obym się mylił [;

 

Aha - co robi ta ramka wewnątrz wyświetlanego obrazu poza zasłanianiem samej gry ?

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie (0,5-1s) przycięcia obrazu, w zasadzie nie związane ze spadkami framerate, najczęściej przy podnoszeniu broni bądź jej zmianie. Na dobrą sprawę przez cały czas gry, ale mniej więcej od momentu kiedy dostajemy w łapę snajperkę się to nasiliło.

u mnie dokladnie to samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...