Skocz do zawartości
Mikelos

Jaka Grafike Do Starocia?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam sprawe: potrzebuje karty graficzej w zasadzie tylko do medal of honor tak zeby plynnie dalo sie grac w 800x600 z jakimis srednimi detalami (ciezko grac z niskim fps w multiplayerze) bo moja obecna grafa w drugim sprzecie nie daje sobie rady. caly konfig to: pIII 500, 256 ramu i riva tnt 16MB - wazne zeby karta dzialala na agp x1 lub x2 bo tylko te tryby sa obslugiwane przez mobo (jakis starenki a-trend) no i zeby bylo to w rozsadnej cenie (tak do 50pln powiedzmy bo wiecej nie ma sensu inwestowac w tego rupcia). mozecie cos polecic?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim konfigu z Rivą 32 mb MOHAA chodziło z lekkim przycięciem. Ja bym ci proponował GF2 lub 4, na allegro można 2 wylicytować za jakies 45 zł a 4 za ok. 55 - ja właśnie mojego GF 4 z 64 mb ram wylicytowałem za 53 zł;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZemu nie ma sensu?? jest lepszy a na allegro róznica w cenie to ok 10-15 zł

nie jest lepszy o te 20 - 30% ceny poza tym fajniej brzmi gts :];]

gf2gts to klasa, a gf 4 mx to kicha :D wiem bo miałem 4mx440 64ram, karta 2 lata kupiona po 2mx400 32 ram kumpla (który nota bene u mnie teraz siedzi) a różnicy miedzy nimi żadnej

 

poza tym nie zdziwiłbym się gdyby jednak 2gts był szybszy niż 4 mx nie wiem jakie one mają taktowania nie chce mi sie szukać ilość ram nie robi żadnej różnicy a ty shakell na czym opierasz swą pewność że 4 mx jest lepszy od 2 gts??

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: czy ja włożę starą TNT Model 64 do płyty Gigabyte 7N400S-L czy coś się stanie mam takiego rupiecia a nie chce rozwalić mobo :0

Nic się nie stanie.

 

Nic sie nie stanie, bo niby co moze sie stac ? ;] :lol2:

Wybuchnie :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...