Skocz do zawartości
XiAo_20

Pamiec Ddr Imro 512 Mb - 129zl

Rekomendowane odpowiedzi

Moze jednak nie sciema, zawsze musi byc pierwszy raz, ciekawe jak długo na rynku beda.

 

PS: co to za pamiatki ?? jeszcze o nich nie słyszałem.

 

EDIT: nie doczytałem Value Line Buffalo 512/400 wersja oem - ile mozna wyciagnąc ?? Timingów nie podali :(

mają tylko 40szt.

 

Preferowane Formy płatności:

- Wpłata z góry na konto (jeżeli Ci to nie odpowiada nie licytuj) - Koszt wysyłki: Wysyłka gratis

-Wysyłka za pomocą kuriera. Kosz wysyłki: 40zł - drogo

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka zniżke jesli w Dramexie (bo to oni to sciagaja do Polski i sa wlascicielami marki) te pamieci przy maksymalnych rabatach da sie kupic za

105 zł netto co daje 128,10 brutto zarabiaja zeta na sztuce i jeszcze musza oplacic koszty wystawienia aukcji i prowizje. Skubance licza na to ze ludzie beda brali wysylke kurierem, pewnie maja umowe z firma i zgarniaja ze 20 zeta od wysylki.

Btw pamieci kiepskie ponad 20 procent sprawia problemy, wiem bo tym handluje.

 

 

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMRO - Bufallo na (M&S) czyli praktycznie refabrykowane kostki microna

robia 245-250 2,5-3-3/4-7/8 przy 2,8V wiec chyba dobrze tylko dziwi mnie ta cena kuriera droga, tak jakby wysylki freee mogly by zaginac na poczcie hiih tylko przypuszczenia d:: pozdro [smaug] skad ty masz takie dane >>trafiles chyba na lipna partie, kostki sa OK a ze potrzebuja dobrej mobo to niestety prawda te co akurat sprawdzalem byly lux ,kumpel sobie je kupil u pani Doris z Allegro 2x512 i tak chulaja u mnie jada na 255 a na jego mobo Epox 8RDA3I max 245

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...