Skocz do zawartości
Ogród

Jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki zasilacz do:

Athlon 64 3000+

gf 6600gt

1gb ram

1 dysk hdd 80gb

1 stacja dyskietak

1 napęd dvd rw

 

 

W gre wchodzi oc procka i grafiki.Chciałem kupić Modecom mc 400.Kupić ten czy coś innego.Zważywszy że chce się bawić w oc myśle że powiniec mieć 400w.

 

Ps.Zajrzałem do faq ale nadal nie jestem pewny.

Prosze o mądre odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ten 350 mjest tańszy od mojego obecnego Modecom feel 350 i mysle sobie że podkręce moją galaxy gf 6600gt oraz athlona z 2000 do 2400,no i chce kupić lepszy zasilacz niż mam, atu widze propozycje tańszego i pewnie gorszego zasilacza niż mój obecny a mój Modecom Feel ma na lini 12v--19A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ten 350 mjest tańszy od mojego obecnego Modecom feel 350 i mysle sobie że podkręce moją galaxy gf 6600gt oraz athlona z 2000 do 2400,no i chce kupić lepszy zasilacz niż mam, atu widze propozycje tańszego i pewnie gorszego zasilacza niż mój obecny a mój Modecom Feel ma na lini 12v--19A

to kup tagana 480W U01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ten 350 mjest tańszy od mojego obecnego Modecom feel 350 i mysle sobie że podkręce moją galaxy gf 6600gt oraz athlona z 2000 do 2400,no i chce kupić lepszy zasilacz niż mam, atu widze propozycje tańszego i pewnie gorszego zasilacza niż mój obecny a mój Modecom Feel ma na lini 12v--19A

To nie ta klasa zasilaczy - Feel 350 a FSP 350 :)

Cena taka niska, gdyż zazwyczaj są to leżaki magazynowe od naszych zachodnich sąsiadów - u nich w modzie są teraz zasiłki o większej mocy. Dodam jeszcze, że tanie/słabe zasilacze chciałyby mieć tyle A na poszczególnych liniach, ile mają wypisane na naklejce, a dobre zasiłki mają tyle, albo nawet trochę więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem Modecoma mc 350 bo ma 2 linie 12v ale nie wiem czy moc 350 w nie jest za słaba gdy podkręce gf 6600gt i athlona 64?.Ten athlon jest na sockiet 754 więc códów nie wyciągne ale do 2400 spoko pewnie pójdzie.

 

Sam już nie wiem czy 350 wat starczy do oc zobaczcie na mój pierwszy post co jest w moim kompie: 1 napęd,1 dysk,1 st.dyskietek,1 proc,2x po 512 ramu,gf 6600gt,mobo

aha wyczytałem że ten modecom ma tylko 4 molexy,więc co się do nich podłancza: hdd,grafike,napęd,stacje syskietek...jeszcze coś?/

Edytowane przez Ogród

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowanie zasilek markowych powyzej 350W 450++ i wiecej ma sens jesli planujesz zakup dwurdzeniowca czy miec SLI/cross czy mase dyskow, napedow itd. komp jako stacja robocza/serwer bo jak tak patrze na ten twoj konfig post1 to z tego Modecoma 350W - 100W powinno ci zostac zapasu

ogolnie to ten model Modecoma to jest taki sam jak 400 - widzialem bebechy i niczym sie nieroznily wiec niema co sie martwic

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowanie zasilek markowych powyzej 350W 450++ i wiecej ma sens jesli planujesz zakup dwurdzeniowca czy miec SLI/cross czy mase dyskow, napedow itd. komp jako stacja robocza/serwer bo jak tak patrze na ten twoj konfig post1 to z tego Modecoma 350W - 100W powinno ci zostac zapasu

No dobra,sorry za moją niewiedzę a co to jest SLI,a czy te cztery molexy w mc 350 wystarczą?

 

 

kupowanie zasilek markowych powyzej 350W 450++ i wiecej ma sens jesli planujesz zakup dwurdzeniowca czy miec SLI/cross czy mase dyskow, napedow itd. komp jako stacja robocza/serwer bo jak tak patrze na ten twoj konfig post1 to z tego Modecoma 350W - 100W powinno ci zostac zapasu

ogolnie to ten model Modecoma to jest taki sam jak 400 - widzialem bebechy i niczym sie nieroznily wiec niema co sie martwic

którey model mc czy Feel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu mialy by niestarczyc masz 4 do napedow molex +SATA i PCIE grafy

 

SLI - zlaczenie 2 graf np. 6600(TRYB SLI) - wymagane mobo z 2xPCIE16x

Modecom(FSP) , o Feelu zlomie niemowimy

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego piszesz że mc ma łącznie 25A jak łącznie(12v 1+12v 2 to ma 34(patrz link wcześniejszy z allegro)

Jak to wyliczyłeś?

Swoją drogą jak to jest z tym 12v.Mój proc i grafa ciągną teraz z 12V a jak kupie zasilacz z 2x 12v to proc będzie brał z jednego a grafa z drugiego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...