Skocz do zawartości
Miazga82

Cellfast - Zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... tak jak w temacie, jestem w stanie kupić dla wiekszej ilości userów węże cellfast.

Głównie chodzi o dwa rozmiary czyli 8x1.5 i 10x1.5 (są wieksze i jeszcze mniejsze od tych wiec tez nie ma problemu)

Tak myśle, że do zamówienia doszło by gdyby było przynajmniej 5 chętnych osob. Inaczej mie sie zupełnie nie chce jeździć taki kawał drogi, żeby kupic pare metrów. :) Chyba zrozumiałe ;)

 

Specyfikacje węży widać na poniższym screenie

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

Dodam, że są to chyba jedne z lepszych i tańszych węży które widziałem i trzymałem w łapach. Nie załamuują tak bardzo (nie chce pisac bzdur ze sie wogole nie załamują, bo takich węży nie ma) i łatwo je nakładać na złączki nk i sk ze względu na grubość ścianki 1.5mm.

 

Apropos ceny:

8x1.5 - 2.3zł za metr

10x1.5 - 2.5zł za metr

+ opłata za ewentualną przesyłke

(mam nadzieje ze sie za benzyne chociaz zwróci :) )

 

Pozdro

 

P.S.: Aha ... prosze zeby wpisywały sie osoby które są na 100% pewne, że takie węże chcą. Torche głupio by było gdybym kupił a potem sie okazało, że dana osoba jednak nie chce.

 

 

-----------------------LISTA-----------------------

 

Martinii - 3m weza 8/10

rafiki20 - 10m weza 10/13

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram akcję, ale może poszukać kogoś kto ma dostęp do węży na miejscu? U mnie Cellfasty 8/10 - 1,30zł, 10/13 1,50zł. W sklepach typu agrocentrum węże są tańsze o prawie 50%. Tyle ze ja niestety nie pomogę Wam z braku czasu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram akcję, ale może poszukać kogoś kto ma dostęp do węży na miejscu? U mnie Cellfasty 8/10 - 1,30zł, 10/13 1,50zł. W sklepach typu agrocentrum węże są tańsze o prawie 50%. Tyle ze ja niestety nie pomogę Wam z braku czasu :(

To widze ze masz je tam wyjątkowo tanio :o

A ze znalezieniem kogoś kto je ma na miejscu moze byc problem, tzn. jeszcze wiekszy zeby sie znalazła osoba której sie bedzie chciało bezinteresownie w to bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie bardziej opłaca kupić w ogrodniczym te weże za 3.50zł za metr niż płacić za wysyłke XX

Jezeli masz taki ogrodniczy pod reką to oczywiste ... ale są tu ludzei którzy nie mieszkają w duzych miastach i do sklepu typu OBI i innych ogrodniczych mają po kilkadzisiąt kilometrów.

Prosze o nie robieniu tutaj śmietnika takimi postami, bo nie bedzie wiadomo o co chodzi. Z resztą w piewszym poscie napisałem chyba wyraźnie "P.S.: Aha ... prosze zeby wpisywały sie osoby które są na 100% pewne, że takie węże chcą."

Dzieki z góry

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nei ma zainteresowania, tak wiec nie bede sobie zawracać tym głowy.

Węże dostaną tylko osoby, ktore wczesniej mnie o to prosiły czyli ma1y i Sector19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poprosze 8m tego weza 10/13 cellfast :D oczywscie bedzie jakis inny to odsylam go spowrotem :angry: moje gg to 2985331 zglos sie po moje dane

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz... Bo robi sie balagan! Prosze napisac kto zajmuje sie zamowieniem i co mozna kupic oraz podac aktualizowana liste chetnych - wszytko zestawione w jednym poscie.

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są po :

12/16 3,05zł

10/13 1,55zł

i mam dosyć blisko więc jeśli ktoś by chciał...Pisać oczywiście + koszty wysyłki.Jeśli kogoś interesuje inny rozmiar pisać.

 

niby nicko zglasza chec :blink:

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze na chętnych.

Martini są wszystkie rozmiary nawet większy niż 12/16 bodajże 16/20 :D tylko nie spisałem cen ale te 8/10 ktore chcesz napewno sa tansze niz 10/13 o ile pamietam to byly po 1.35 albo 1.05 za 1m.Pozdrawiam Na razie zapisałem:

 

8m 10/13 rafiki20

3m 12/16 Kupos

4m 10/13 malcik441

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

aha i chciałbym się zapytać jak będzie z płatnością??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdzie mi ten 10/13 na nk12 ? Da sie to upchac ? Nie chce 12/16

Jasne ze wejdzie...... Troche wrzatku w kubeczku i jazda wejdzie wtedy bez najmniejszych problemow. (chociaz na sucho pewnie tez...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze wejdzie...... Troche wrzatku w kubeczku i jazda wejdzie wtedy bez najmniejszych problemow. (chociaz na sucho pewnie tez...)

Ej no bez przesady węże 10/13 to jedyny rozmiar jaki sie zakłada na nk12 .... i bez żadnego rzciągania, rozpychania albo podgrzewania. Ten rozmiar pasuje jak ulał na takie króćce.

Dla porównania powiem, że wąż - Cellfast 10x1.5 - naciągnąłem na króćcec osrednicy zewnętrznej 16mm B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Znakomity

Ok, w takim razie 4 metry 10/13 dla mnie, prosze o namiary na konto i ile naleznosci z wysylka priorytet na priva :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poczekajmy do poniedziałku,bo w weekend i tak ciezko o wysylke czy przelew.Na razie mam zapisane :

 

8m 10/13 rafiki20

3m 12/16 Kupos

4m 10/13 malcik441

4m 10/13 Znakomity

3m 8/10 Martinii

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wolałbym zrobić wszystko za jednym zamachem więc będe czekał na przelewy aż wszyscy zapłacą.Jest zimno więc wiecie (samochodu nie mam)

 

Kogoś jeszcze dopisać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...