Skocz do zawartości
Miazga82

Cellfast - Zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

wiec napisz kazdemu na privie numer konta tak wiec kazdy w miare mozliwosci bedzie ci przelewal kase w tygodniu :D

 

zgadzacie sie chlopaki :-P :-P :razz:

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na 6m węża 10/13

Podajcie tylko konto itd. na priva i przelewam :).

 

EDIT:

i byłbym zapomniał... Nicko13 ile wyniosą koszty wysyłki takich 6m ?

Edytowane przez SZUK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem ile to bedzie wazylo takie np 6m jak na razie Ci co zdeklarowali wplate dodali mi troche kasy "dla mnie" i jakby co pokryje z tego koszta wysyłki pozdr.za wysyłke biore 7zł,a cos "dla mnie" to tak z dobrej woli koledzy wpłacili :lol:

 

Adresy podali mi na razie:

malcik441

Znakomity

 

Zamawiają węże :

8m 10/13 rafiki20

3m 12/16 i 3m 10/13 Kupos 25zł

4m 10/13 malcik441

4m 10/13 Znakomity

3m 8/10 Martinii

6m 10/13 SZUK

 

Zeby tylko w sklepie starczylo 10/13

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw skonczmy to zamowienie.Lista jest zamknieta jak wszyscy wplaca i im wysle pomyslimy dalej o innych osobach.Pozdrawiam

Wpłacajcie kase ,chcecie chyba szybko węże??

Dam ci jedną rade .... zadzwoń do tego sklepu albo sam sie tam przejdz ... bo takiej ilosci to oni nie bedą mieli napewno. Zapytaj ile mają na stanie albo kiedy bedzie nastepna dostawa, zeby potem nie było nieprzyjemnosci ... ludzie wpłacą kase a węży nei bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w sklepie wezy jest dosyc,cala nowa rolka 10/13 i 8/10 + to co juz rozpoczete a jeszcze jest troche.Postaram się jutro kupić,moja mama nie miala dzis czasu sprawdzic czy kasa nie wplynela.Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie jeszcze dolaczyc do zamowienia. Ostatnia rzecz, ktora musze kupic do mojego WC to waz i mam z nim najwiecej problemow :). Interesowalo by mnie 3 metry 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko: kasa doszla juz ? Hm dobrze by bylo co bys to w miare mozliwosci szybko wyslal :)

Byście zamawiali u mnie to wężyki byłyby juz wysłane :P :lol2: Wczoraj własnie poszło priorytetem 5m 10x1.5 do Sectora Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam swojego konta dlatego to tyle trwa,moja mama zapracowana a mi nie podadzą czy kasa doszła niech kazdy kto wplacil napisze jeszce raz pw do mnie wezme kase od mamy i pojde kupic tylko podajcie kwoty jakie wplacaliscie,nie bede czekal az moja mama sprawdzi,ufam wam pozdr.

Na razie wplynela kasa tylko od dwoch osob TJ ,Czyli Martinii i Kupos,gdzie reszta ??

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam swojego konta dlatego to tyle trwa,moja mama zapracowana a mi nie podadzą czy kasa doszła niech kazdy kto wplacil napisze jeszce raz pw do mnie wezme kase od mamy i pojde kupic tylko podajcie kwoty jakie wplacaliscie,nie bede czekal az moja mama sprawdzi,ufam wam pozdr.

Na razie wplynela kasa tylko od dwoch osob TJ Marcin Zagorski i Jakub Kaczmarski,Czyli Martinii i Kupos,gdzie reszta ??

Bez nazwisk prosze (i to jeszcze z bledem)... :ph34r: B) 8)

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...