Skocz do zawartości
Yeti666_PL

Panzer Elite Action

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna gra. Pełna wersja jest w CD Action. Niestety w trakcie gry miałem już dwa razy zwis (na ekranie tak jakby spauzowana gra i powtarzający się dźwięk). Komp w tej chwili nie jest podkręcony, stery świeże, system XP bez syfów. Każda inna gra działa bez takich niespodzianek. Mieliście podobne problemy? Z tego co wygooglowałem to sporo ludzi ma kłopoty z tą grą (wyskakujący czarny ekran, błędy itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to bo w CDA było. Kupiłem je głównie dla Hitmana i podkładki :lol: bo szmata mi sie porwała ostatnio (swoją drogą ta podkładka daje rade)

Sypie mi trochę artefaktami (ekran się robi czasami ciemny jak przesuwam myszą obraz) pewnie to przez sterowniki i kompletnie zaśmiecony system.

Parę serwerów w multi widziałem, ale gracze to debile, często walą do swoich.

Grafa nawet fajna (i do tego chodzi w wysokich detalach 800*600 na moim kompie płynnie :lol: ) tylko ciężko mi strzelać do Polaków w kampanii wrześniowej ;)

Taki tam arcade, można by go jakoś poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sypie mi trochę artefaktami (ekran się robi czasami ciemny jak przesuwam myszą obraz) pewnie to przez sterowniki i kompletnie zaśmiecony system.

Może spróbuj włączyć/wyłączyć motion blur w opcjach. Wczoraj znowu miałem ten zwis. Zapomniałem dodać w poprzednim poście ważną informację: gra się zatrzymuje, dźwięk się powtarza i pojawiają się te dwa poruszające się koła zębate (no wiecie loading) mające na celu informowanie gracza o doczytujących się danych. Niestety kółka się obracają i nic więcej. Dyskiem nie miącha i można czekać w nieskończoność. Szkoda bo gra jest naprawdę fajna i wciągająca a co do strzelania do Polaków to na początku też miałem mieszane uczucia ale w końcu to tylko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...