Skocz do zawartości
DarkShadowPL

Szukam Sterownika Do Skanera Plustek Opticpro 4830p Pod Winxp

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż jak w temacie:

 

Szukam Sterownika do Skanera Plustek OpticPro 4830P pod WinXP

 

Przeszukałem siec web ale nigdzie nie moge znaleść jeżeli ktoś wie skąd można takowy pobrać lub go ma proszę napisac w temacie lub na PM.

 

Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wczesniej ten sterownik ale on nie działa, są w sieci steroniki niby pod Xp ale po zainstalowaniu ich zaden nie działa a te pod win9x działają bez problemu.

 

Te stery pod Xp sprawdzałem tez na innym kompie i tez nie działają.

 

Dlatego zwróciłem sie do uzytkowników może ktoś ma??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wczesniej ten sterownik ale on nie działa, są w sieci steroniki niby pod Xp ale po zainstalowaniu ich zaden nie działa a te pod win9x działają bez problemu.

 

Te stery pod Xp sprawdzałem tez na innym kompie i tez nie działają.

 

Dlatego zwróciłem sie do uzytkowników może ktoś ma??

Mam taki sam skaner u mnie dziala bez zarzutu na tym sterku. Moze zainstaluj SP2 do windowsa

lub sciagnij programik EasyScan i pokombinuj z nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo stery PLUSTEKA instaluje się w ten sposób

 

 

Podłaczasz skaner do prądu i usb. Następnie coś tam wykrywa, dajesz cancel. I instalujesz z płyty, następnie oczywiście nie wykryje ci w trayu tego plustek menadżer bo napisze, że brak scanera, nawet restart komputera nie pomoże, chcociaż sterowniki są zainstalowane.

 

Robisz tak, resetujesz kompa, bląd nadal jest, odlaczasz na 5 sekund wtyczke ktora wchodzi do scanera, mam na mysli ta z pradem i włacz. Powinno sie pojawic w dole kolo daty, ze wykryto urzedzenie (u mnie to dziala tylko gdy scaner jest w pierwszy slocie usb) doinstalowujesz za chwile stery, bo sie pyta. Tak, tak jeszcze raz, ale tym razem dajesz sciezke do plytki, tam gdzie sie znajduja i po chwili menadzer ze scanera sie uruchomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...