Jump to content

niko2003

Stały użytkownik
 • Posts

  1436
 • Joined

 • Last visited

About niko2003

 • Birthday 07/07/2005

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

niko2003's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Cześć, Jaką najlepiej karte do tej kwoty, bo patrzę na ceny i po prostu przecieram oczy ciągle. Troszkę bym chciał na niej pograć w starsze tytuły.
 2. OK. Dobrze wiedzieć. Dzięki. Mam pytanie. Bo dysk jest na PCI-e Kc2500 x4 i zamówiłem Ryzen, ale w wersji 2600 i widzę taki opis, że Ryzen 3600 obsługuje x4 szybkość, a 2600 tylko x3.
 3. Dzięki za pomoc. Kupiłem adapter PCI-e i płyta i athlon widzą dysk M.2 Ale żeby się nie bawić w adaptery zamieniłem na Ryzena. Dzięki jeszcze raz.
 4. U. Czyli to wkładam w PCIE i płyta traktuje jako ssd? Hm. Dobre.
 5. Właśnie CMS wyłączyłem, ale bios nadal nie wykrywa dysku. Karty graficznej nie mam żadnej. Czyli jedyna opcja to zepsuty dysk, bo nie mam jak go sprawdzić, bo to złącze M.2 PCIE. Myślałem, że ten Athlon nie obsluguje i coś miesza. Doczytałem: Supports only M.2 SATA SSDs when using an AMD Athlon™-series/ 7th Gen. A-series or Athlon™
 6. Nie. Ten dysk nie jest nawet wykrywany w biosie. Tak samo nie widzi go instalka Windowsa 10.
 7. Cześć, Tak. Zrobiłem aktualizacje na bios z listopada. Dysk jest na M.2 PCIE. Zestaw wziąłem z tej strony. Tylko mnie zastanawia czy to dysk uszkodzony czy Athlon nie obsługuje M.2 PCIE. Karty graficznej nie mam żadnej więc linie PCI-E są wolne. Pozdrawiam
 8. Witam, Mam płytę Gigabyte DS3H B450M i do tego kupiłem najtańszy procesor Athlon 300G. Dysk na M.2 500GB Kingston KC2500. I niestety nie widzi tego dysku w biosie ani instalka Windowsa. Co robić?
 9. dopiero zacząłem grać w wiedźmina. nie grałem w poprzednie części, ale po przejściu białego sadu jestem w jakimś pałacu, golą mi brodę i strażnik pyta się o różne wydarzenia z przeszłości (przypuszczam, że dotyczy to poprzednich części gry), no i odpowiadam byle jak. jaki to ma wpływ na grę? lepiej zacząć od poprzednich części?
 10. Witam, Podepnę się do tematu. Potrzebuję 3 wentylatorów 120. Jeden przód - wprowadzający, góra - wprowadzający i tył - wyprowadzający. Mam 100 złotych. Niestety przy zmianie karty grafiki teraz mam 75 stopni i obudowa aż parzy. (mam i7 3700 z 980ti zotaca amp).
 11. niko2003

  Diablo 3

  Mam pytanie. Skończyłem grać na sezonie trzecim, trzy postacie (paragon 300). Teraz jest sezon szósty tak? Nie chcę mi się zaczynać od nowa, znowu przechodzić kolejnych 60 poziomów itd. Co stracę jeśli zacznę grać postacią niesezonową? W sensie dostanę jakiś i inne rzeczy, które były we wcześniejszych sezonach?
 12. Witam, Zainstalowałem Windows 10, aktywowany. Jednak uruchomiłem konto administratora wpisując net user administrator /active:yes po resecie wybrałem konto i zalogowałem sie, ale teraz za każdym razem mam informacje: "aplikacji nie można aktywować za pomoca konta administratora" lub "aplikacji <nazwa> nie można uruchomić za pomocą konta administratora. zmień konto...". Ale kurcze nie mam już innego konta, bo to pierwsze usunąłem (zawsze tak robię). Co dalej? Przecież mam świeży system i chcę mieć dostęp do wszystkiego.
 13. niko2003

  do skasowania

  do skasowania
 14. niko2003

  Diablo 3

  He zacząłem grać DH. No i dołączam się do gry. Ludzie się przedstawiają, dwóch niemców, jeden z CR (nie wiem co to), ja napisałem, że polak. Gramy z 5 minut, ja z przodu, nie czekam na nich, i mnie wywalili. Ciekawe doświadczenie.Też tak mieliście?
×
×
 • Create New...