Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiedzialem w jakim dziale to zamiescic ale chyba dobrze zrobilem . Otoz mam zamiar jutro zamowic laptopa - Acera TM 4102 WLMi w tej firmie www.digicomp.pl - no i wlasnie..pytanko, mial ktos stycznosc z tym sklepem ? ceny wydaja mi sie w miare przystepne ?ogolnie to moze jestem troche zbyt bojazliwy do takiego czegos, ale wg mnie wydajac te 4 k - wole byc pewny ze jednak firma nie zrobi mnie w bambuko - z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś aż tak niepewny to proponuje ci najprostsze rozwiąznie. Odbiór osobisty, zaoszczędzisz na przesyłce a te kilka złotych, które wydasz na pociąg nie zrobi ci różnicy przy takiej kwocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś aż tak niepewny to proponuje ci najprostsze rozwiąznie. Odbiór osobisty, zaoszczędzisz na przesyłce a te kilka złotych, które wydasz na pociąg nie zrobi ci różnicy przy takiej kwocie.

Kilka miesięcy temu kupiłem u nich laptopa Acer 2403. Mogę z całą odpowiedzialnością ich polecić, mają przyzwoite ceny, niezły wybór, obsługa miłą. Ich biuro mieści się na zadu…, wynajmują powierzchnię w budynku biurowym. Odbierałem sprzęt osobiście ale z wysyłką moim zdaniem nic nie ryzykujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam zamiawiałem i odbierałem laptopa. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zamówiłem więcej ramu i bez problemu zostały załatwione kości jakie chciałem. Moge polecić tą małą firemke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...