Skocz do zawartości
pirkens

Czy Watro Kupowac

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam AthlonaXP 1700+ na jadrze t-bread(nie krecony) plytke gluwna MSI K7N2 Delta2 512 RAM i radeona Gigabyte 9600. I jak chce pograc sobie w jakas fajniejsza gierke to mi sie przycina zlekka a ta gierka w ktora chce zagrac ma wymagania np.: procesor 2.0 i warto kupowac nowy czy mozna z niego cos jeszcze wycisnac? A jak juz trzeba wymieniac procka to tak chcialbym zeby sie miescil w cenie do 250-300zl. Doradzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Kup słownik i potem napisz coś. Poskładaj te zdania do kupy, podkręć proca, i kup 9700pro z 256 bitową szyną pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zmiania plytki glownej to glupota bo ta ktora mam jest bardzo dobra(MSI) i gdybym kupil tego Asrocka to by bylo gozej niz teraz jest(asrocki sa do [gluteus maximus]. Najlepsze plytki na rynku to asus i MSI!!!) mnie tylko interesuje czy wymiana na batrona powiedzmy 2600 lub 2800 dala by widoczne zmiany?(bo raczej z podkrecania niewiele dostane(2.0))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

moim zdaniem zmiania plytki glownej to glupota bo ta ktora mam jest bardzo dobra(MSI) i gdybym kupil tego Asrocka to by bylo gozej niz teraz jest(asrocki sa do [gluteus maximus]. Najlepsze plytki na rynku to asus i MSI!!!) mnie tylko interesuje czy wymiana na batrona powiedzmy 2600 lub 2800 dala by widoczne zmiany?(bo raczej z podkrecania niewiele dostane(2.0))

Najpierw poczytaj o czymś (asrocka mam na myśli) a potem pisz :mur: Jeżeli kupił byś bartona powiedzmy 2500+ mobile albo 2800+ mobile to poczuł byś raczej wzrost wydajności, ale też zależy na ile podkręcisz tego 1700+, może to jakaś perełka (JIUHB) albo podobna seria. Podkręć i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej wiecej wiem niz Ty bo jesli ktos mi mowi o asrock'ach to ja gostka wysmiewam wole dolozyc 100 i miec juz wypasss!! A grafa przeciez jeszcze niejest najgorsza radek9600 - moim zdaniem bardzo dobra. a jak mialbym zmieniac to moze na x700 a cenowo sa podobne.

Wiec sie niesprzeczaj tylko mi doradz bo ja wlasnie niewiem czy mi sie oplaca(mowie o procku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej wiecej wiem niz Ty bo jesli ktos mi mowi o asrock'ach to ja gostka wysmiewam wole dolozyc 100 i miec juz wypasss!! A grafa przeciez jeszcze niejest najgorsza radek9600 - moim zdaniem bardzo dobra. a jak mialbym zmieniac to moze na x700 a cenowo sa podobne.

Wiec sie niesprzeczaj tylko mi doradz bo ja wlasnie niewiem czy mi sie oplaca(mowie o procku)

chyba sie troszku myplisz ze wiesz wiecej niz grzechu ... poczuytaj o tym asrock jest duzy temat asrock k8 dual sata II uli 1695 i pozniej sie zacnzij wypowiadac :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

moim zdaniem zmiania plytki glownej to glupota bo ta ktora mam jest bardzo dobra(MSI) i gdybym kupil tego Asrocka to by bylo gozej niz teraz jest(asrocki sa do [gluteus maximus]. Najlepsze plytki na rynku to asus i MSI!!!) mnie tylko interesuje czy wymiana na batrona powiedzmy 2600 lub 2800 dala by widoczne zmiany?(bo raczej z podkrecania niewiele dostane(2.0))

witam

tu kolega nie ma racji asrock dual sataII to dobra płytka i jak nie stać na nic lepszego to ją brać

kup tak:

  • asrock dual sata II 240zł
  • sempron s 939 390zł
  • radka 9700pro 300zł
  • 512 ramu 80zł
i masz komp wypas

edit.

ups w sumie nie zauwazylem ze masz 300,-

to nic nie kupuj zbierajta

pozdr

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] 512 ramu 80zł

i masz komp wypas

edit.

ups w sumie nie zauwazylem ze masz 300,-

to nic nie kupuj zbierajta

pozdr

tak jak zauwzyłes jest 300zł anie jak na ten zestaw duzo wiecej

na towim miejscu bym sie teraz wstryzmal z zakupeł jakies pół roku uskładj troche kasy i wtedy sobie kupisz noy config na pcie

 

ps. gdzie sa ramy 512 po 80zl???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

spoko dorwiesz używki za 80;) co prawda jakieś no namy, "elixir";)

pozdr

 

sorki dawno nie bylem na allegro z tym 80zł przesadziłem;)

pzodr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...