Skocz do zawartości
Katarzynka

Procesor Oraz Plyta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo prosze o rade... Mam 350 zl + chce sprzedac stara (tzn nie taka stara ;p) plyte glowna (asus a7n8x-e w wersji deluxe) oraz athlona 1Ghz i kupic nowy procesor oraz plyte, myslalam o platformie s939. Poradzcie mi cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo prosze o rade... Mam 350 zl + chce sprzedac stara (tzn nie taka stara ;p) plyte glowna (asus a7n8x-e w wersji deluxe) oraz athlona 1Ghz i kupic nowy procesor oraz plyte, myslalam o platformie s939. Poradzcie mi cos...

Asrock+Sempron 3000(socket939) Edytowane przez Vraven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 600zl mozna kupic zestaw Sempron 3000 s939 i Asrocka dual sata2 tyle ze trzeba by bylo dolozzc troche kasy, bo watpie zeby stary sprzet byl wart 250zl.

jak chce kupiś już trochę lepsz sprzet niż miała to trochę dozbiera a się opłaca... a jak się poszczęści to i sprzeda stary za fajną sumkę :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miała 600zł to bierz Asrocka K8 939Dual-Sata II + Sempron 64 3000 s.939.

Bo jak z 450zł to zostaje jeszcze s.754. Ja jestem za s.939 i bym do zbierał :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialam plyte glowna taka jak moja ostatnio, ze poszla za ok 250 zl, wiec ja ja sprobuje sprzedac za 200 :) a procesor widzialam na allegro w licytacji za 80 zl i kilka godzin jeszcze do konca... nie no zawsze troche moglabym jeszcze dorzucic do tego :) ale nie za duzo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miała 600zł to bierz Asrocka K8 939Dual-Sata II + Sempron 64 3000 s.939.

Bo jak z 450zł to zostaje jeszcze s.754. Ja jestem za s.939 i bym do zbierał :wink:

 

tak jak maciag pisze zostajejeszcze 754 ale jej nie polecam lepsza jest 939 i na nią bym dozbierał i napewno bym kupił :D 939

 

widzialam plyte glowna taka jak moja ostatnio, ze poszla za ok 250 zl, wiec ja ja sprobuje sprzedac za 200 :) a procesor widzialam na allegro w licytacji za 80 zl i kilka godzin jeszcze do konca... nie no zawsze troche moglabym jeszcze dorzucic do tego :) ale nie za duzo :/

no więc jak sprzedasz to kupuj asroch dual-sata2 i seprona 3000+ :D (nie ma innego wyjścia :-P )

Edytowane przez HA98M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kto wie może w pszyszłoiści wymienisz :D ale patrząc realnie to będziesz musiała w przyszłości wymienić całego kompa :D ale weź pod uwagę że ta płyta nie jest za droga i i dobrze się prezentuje. ja bym ją wybrał ale ty zadecydujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

:mur: Przecież ASRock dual sataII ma agp :mur: I pci-e :] Bierz to co pisali wyżej, czyli tego asrocka i semprona 3000+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest najgorszy. ale kosztuje więcej od asroka. te płyty są trochę podobne do siebie z tym zę ASrock odsługuje pci-e. bież co chcesz ale ja pozostaję przy moim i jestem za ASROkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta 2. Tylko w Apollo.pl jest tańsza :wink:

 

A ja bym polecił zapytac w bitcomputer ja za ten zestaw z przesyłka zapłaciłem 592zł.

pozdrawiam

 

Nie no jasne, ze nie bede kupowala w komputroniku :D tylko tam maja najlepszy wybor :D a plytki bede szukala tanszej po roznych sklepach :) Wielkie dzieki za rade :) Podziwiam to forum bo piszac temat z pytaniem w kilka minut mozna juz znac wyczerpujaca odpowiedz :D Pozdrowienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Sempron 3000+ OEM

Asrock 939DUAL-SATA2

I chłodzenie na procka: Pentagram NX-80 Al OEM

razem 647zł w www.apollo.pl

608zł bez chłodzenia w www.proline.pl

tyle że tam nie mają nic z chłodzenia ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...