Skocz do zawartości
gorky1000

Karta Graficzna Do 500 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Moze cos z tanszego segmentu lecz nie znaczy to, ze karta jest slabej jakosci. Galaxy 6600GE

http://allegro.pl/item90147441__galaxy_gef...1000_gw_fv.html

Gigabyte tez robia spoko karty. Gainward nie jest raczej polecany, a o MSI nie czytalem wiec nie wiem jak sie sprawuja karty od tego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze cos z tanszego segmentu lecz nie znaczy to, ze karta jest slabej jakosci. Galaxy 6600GE

http://allegro.pl/item90147441__galaxy_gef...1000_gw_fv.html

Gigabyte tez robia spoko karty. Gainward nie jest raczej polecany, a o MSI nie czytalem wiec nie wiem jak sie sprawuja karty od tego producenta.

No to ja ci powiem, Jak szukasz MSI to najlepiej serii Diamond bo zwykle mają DDR3 a rdzeń wysoko chodzi, w dziale nvidia był temat o MSI 6600 i goście osiągali wysokie wyniki ( najlepsza miała w 3dmarku prawie 10k ). Ja mam zwykłego 66 i jakiś super bajer w kosmos to on nie jest, rdzeń idzie o jakieś 90mhz a pamiec o 110mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym sie roznia GE od GT i co jest wydajniejsze ?

GE ma zaniżone taktowania zegarów w stosunku do GT, ale za to się lepiej kręci GE i nie które egzemplarze mają pamiątki 1,6ns i to wszystko jak czegoś zapomniałem dopisać :wink:

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...