Skocz do zawartości
eladek

Mała Sieć Między Blokami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie chciałem ze znajomym zrobić małą sieć miedzy dwoma blokami i tu mam pytanie czy można połączyć karte sieciową bez przewodową i routerem czy musi być punkt dostępowy czy może być sam router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi ? bo nie kumam :blink:

 

no chodzi mi o to czy można by się tak połączyć że ja mam router i podpinam do niego internet i łącze go ze swoim komputerem kablem drogim a kumpel ma karte sieciową bezprzewodwą i czy to się połączy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze o routerze bezprzewodowym. Jezeli ci chodzi o AP no to polaczysz to z karta bezprzewodowa.

 

ja nie rozumiesz mówie o kracie sieciowej bezprzewodowej która by się połączyła z routerem czy może się tak połączyć co to jest AP Acess Point?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh?

1998975[/snapback]

Pierwsze slysze o routerze bezprzewodowym. Jezeli ci chodzi o AP no to polaczysz to z karta bezprzewodowa.

 

.......to moze ........... google najpierw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić to na dwa sposoby:

 

1. Internet -> Router z AP

-> Karta sieciowa -> Komp1

-> Karta sieciowa bezprzewodowa -> Komp2

 

2. Internet -> Komp1 -> Karta sieciowa bezprzewodowa -> Ad-hoc -> Karta sieciowa bezprzewodowa -> Komp2

 

Tylko w tym drugim przypadku aby Komp2 miał neta to Komp1 musi być włączony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...