Skocz do zawartości
miczal

533@800

Rekomendowane odpowiedzi

Mam celka 533@800 i karte graficzną Riva TNT2 na złączu PCI. Gdy gram na jakiejś grze to po około 10-15 minutach komp sie wiesza, początkowo myslałem ze to wina procka ale chyba nie bo skoro wiesza sie nawet przy 30 stopniach ,a przecierz nie powinien. Moze to wina karty bo przy magistrali 100Mhz poprostu nie wytrzymuje, a moze pamięci (PC 133 256 Mb) :cry:, nie wiem. Prosze o pomoc bo nie wiem co robić. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zdejmij bude i farela ( bez grzania ,tylko wiatrak)chłodząca na bebechy. Jak już tak urzytkujesz sprzęt jakiś czas to być może że te zwisy to efekt kaloryfera który w zimie podgrzewa mieszkanko i kompa . To morze być wina karty gaf. Zobaczysz czy takie chłodzenie cos da .Jak tak to Mod karty -lepszy radiator ,wentyl ,pasta

 

Torpido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....A co do magistrali to jak masz grafe na PCI to przy magistrali 100 PCI = 33 czyli automatyka zmienia dzielnik .Tutaj jest spoko .JAk nie pomoże to co napisałem wcześniej zapodaj lepszą (srebrną paste na proca - bez względu na tęperaturę będzie lepiej i podnieś (jak płyta pozwoli) odrobinę napięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...