Skocz do zawartości
Power01

Oplaca Sie?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam ogromny dylemat , a wiec mam + / - 1200 zł

 

Config: -> AGP

Semp 2.4 @ 2.0

Płyta gł. ASUS A7N8X-E DELUXE

GF 4 mx440 (64mb 64bit)

2x256 KINGSTON

Matrox 80GB (ATA)

Chieftec 400w

 

i teraz zastanawiam sie nad:

 

1. Kupic GF 6800GS

2. PCI-E -LanParty nf4 lub cos na SLI http://www.allegro.pl/item89888318_hit_dfi..._4speed_pl.html

-A64 3.0 http://www.allegro.pl/item91275322_amd_ath...sze_do_o_c.html

- jakas dziadowska karta graficzna z tego co zostanie

 

oczywiscie socket 939

 

3. PCI-E Jakas płyta głowna do max 200 zł

Procek jak wyzej

Grafa powinno wystarczyc na 6600GT np z MSI

 

 

i teraz nie wiem co mam kupic, jesli bym ywbral nr 2 to w wakacje zmienie grafike .... nr 3 zmienie sobie w wakacje plyte głowna na LanParty lub jakas podobna na SLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu się wstrzymał do czasu uzbierania większej sumki. Ale jeśli masz zamiar ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> zestaw 2 to lepiej nie przepałcaj za SLI bo zwykłą DFI LP UT Ultra - D łatwo na SLI się da przerobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Imho bez sensu, bo potem zostaniesz z grafika na AGP i bedziesz mial problemy z kupnem sensownej plyty glownej pod A64

Ad2 i ad3. Jesli w okolicach wakacji bedziesz w stanie kupic cos na poziomie 7600gt/6800gs to chyba nr2 bedzie najlepszy, natomiast jesli i tak bedzie to jakis 6600 GT to lepiej zainwestowac od razu w grafe i pozniej wymienic plyte zamiast sie meczyc na slabej grafie kilka miechow (chociaz i tak bedzie szybsza od gf2mx)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze tak:

 

asrock dual sata 2

venice 3000+Box

2x512MB DDR400

Razem wychodzi 1050zł

 

Sprzedac twojego sempa, mobo i ramy za ~ 450zł

 

Wtedy zostanie 600zł na nowa grafe (mozna wziac X800GTO lub dozbierac 150zł do 6800GS)

Edytowane przez Gwynbleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=90183475 dokładnie tą ;)) z ramem bede musial poczekac troszeczke heeheh bo juz 0 kasy mam:P teraz jeszcze podkrece procka i bedzie lala ;-)) moze w najblizszym czasie na troche wiekszy....:P a w przyszlosci moze po 939 , sram te pci-e hehe :) mialem tez takie mysli zeby kupic 1gb ram i do tego 6600GT .... ale jest to i jetsem zadowolony zoobaczymy jak karta przyjdzie .....porobie tesciki itp ;) Edytowane przez Power01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=90183475 dokładnie tą ;)) z ramem bede musial poczekac troszeczke heeheh bo juz 0 kasy mam:P teraz jeszcze podkrece procka i bedzie lala ;-)) moze w najblizszym czasie na troche wiekszy....:P a w przyszlosci moze po 939 , sram te pci-e hehe :) mialem tez takie mysli zeby kupic 1gb ram i do tego 6600GT .... ale jest to i jetsem zadowolony zoobaczymy jak karta przyjdzie .....porobie tesciki itp ;)

powiem tak dla mnie wybór b.dobry! ale z 512 ramu to bym sie flaki wypruł!!!! zabieraj na ram!:P ja przy 1 gb nazekam, ze slabsza karta, a ty dając sobie większe ustawienia będziesz widział LOADING...:P

czekamy na testy

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe 1GB <marzyciel> :P za niedlugo bedzie 1GB ale to musze poczekac a co ja mailem powiedziec jak jeszcze tydzien temu smigalem na 256 ...?? a kompa tego mam z 1,5 roku;)) karta dojdzie jutro, potem zrobie formata i powgrywam stery ;] moze wiecie jakie sa najlepsze pod ta grafe>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok karta przyszla;) jak naarzie nie robilem testow ani nic nawet formata nie mialem czasu robic zagralem tlykow Colina 3 na 1024x.... w full detalach w windzie filtry wszystkie na maxa..... co sie dalo i w grze tez na max i chodzi plynnie ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak zaraz po formacie zrobilem test 3dmarkiem01 15778 pkt ... jak dla mnie malo ale ze wzgledu na 256 ram i nie podkrecony procek oraz grafe ;] za kilka dni bede krecil procka, grafe i dokupuje 256 ram to wted zobaczymy jak bedzie;-))

 

 

------------------------------------------

teraz wlasnie podkrecalem sobie grafe i wlaczylem 3dk01 i zrobilo kilka testow i wyskoczyl bład ze " Nizezawodny test nie moze byc kompletny, poniewaz 3DMark okno wysmietlania zagubilo ostrosc , zmienilem taktowania na normlane zapuscilem go znowu i to samo wlaczylem 03 i tez to samo po chwili co jest?

Edytowane przez Power01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...