Skocz do zawartości
tyszek

Karta Graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za tamten poscik nie w tym dziale co trzeba :(

 

Tak z tego co wiem to z moja karta bedzie lipa i bede musial sie rozejrzec za czyms nowym a mialem Sa... GTO2 r430. Szukam czegos dobredo w granicach 800-1300zl macie jakies propozycje? bo 7900 GT to kurewsko drogie :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za tamten poscik nie w tym dziale co trzeba :(

 

Tak z tego co wiem to z moja karta bedzie lipa i bede musial sie rozejrzec za czyms nowym a mialem Sa... GTO2 r430. Szukam czegos dobredo w granicach 800-1300zl macie jakies propozycje? bo 7900 GT to kurewsko drogie :((

http://komsad.pl/sklep,740,20405690,793476...n,286708,0.html ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze patrze na 7900gt i nie wiem bo sa tez drozsze ale maja taktowanie inne wiec to juz calkiem dla mnie nie zrozumiale. a co myslicie o X850XT?? i jaki model tzn firme brac? bo to tez chyba ma znaczenie ??? no i zeby obslugiwala wszystkie te dodatki do gier zeby bylo dobrze i mozna bylo na wysokich detalach polatac:)))

 

 

kurcze nie krzyczec na mnie bo naprawde to duzo kasy a chce miec cos dobrego i zebym potem nie zalowal ze to kupilem a nie co innego:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze patrze na 7900gt i nie wiem bo sa tez drozsze ale maja taktowanie inne wiec to juz calkiem dla mnie nie zrozumiale. a co myslicie o X850XT?? i jaki model tzn firme brac? bo to tez chyba ma znaczenie ??? no i zeby obslugiwala wszystkie te dodatki do gier zeby bylo dobrze i mozna bylo na wysokich detalach polatac:)))

kurcze nie krzyczec na mnie bo naprawde to duzo kasy a chce miec cos dobrego i zebym potem nie zalowal ze to kupilem a nie co innego:(

Bierz tego 7900gt (porownywalna do 7800gtx) - ma wszystko co trzeba ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy polecają coś, co jeszcze nikt niema :D

sam chce kupić tą grafe i nigdzie jej niema, więc się niema co napalć......

a zasada z grafami jest że się kupuje sprawdzone modele schodzące z rynku a nie swieżutkie nowości co mają cene z kosmosu...

siedze już 3 tydzień nad grafami i powoli dochodze do wniosku ze obecnie saphiree x800gto2 za około 770zł jest optymalnym wyborem....

czy myle sie ??zaraz sie dowiem B)no fachowcy podpowiedzcie ale z rozsądkiem a nie jak bezmyślni marketingowcy z supermarketu...

Edytowane przez JoTgiE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nad tym gto2 bym sie zastanowil bo ja mam na niebieskim laminacie czyli nie to co chcialem :((((( ogoleni to juz nie polecam saphiree bo jak kupujesz to hurtownia sle to co ma i nigdy nie wiesz co dostaniesz a to byla wersja limitowana wiec ciezko bedzie dostac r480:(((

zobacze ceny jakie beda 7800gtx no i 7900gt i zobacze bo raczej zadnego saphire nie kupie bo juz sie przejechalem :(((

 

ja widze ze przy tych 7800 raz jest pamiec 1,6 a raz 2,0 ktora jest szybsza? chyba wezme 7800 gtx lub w co watpie 7900gt. Tylko prosilbym jeszcze o rade ktorego producenta ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Gigabyte, pixel..., MSI, Leadtek WinFast?? moze jakas konkretna oferta oraz linka albo cosik?

Edytowane przez tyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...troche masz racji, ale jak możesz to powiedz czym cie tak ten gto zawiudł???bo są jeszce x850xt za około 820zł czyli odrazu 16/6 z pamięciami 1,6ns i bardzo fajnym o/c(570/1280). Więc dalej sądze ze niema sensu się pchać w nvidie powyżej 1000zł..

Jeszcze jedno troche brak sensu w tym co twierdzisz.. bo ceny 7900gt i 7800gtx są zblizone do siebie, a nawet 7900 jest tanszy tylko ze ich poprostu niema, a co do firmy to obojętnie :lol2: i tak wszystko na referencyjnych pcb nvidi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo bralem gto2 i mial byc r480 a okazalo sie ze jest r430 i saphire wypielo sie i powiedzieli ze takie mialo byc i dlatego zwiesilem :( wiec teraz po przemysleniu tez sadze ze wezme x850xt ale to kolejny s.... albo jakiegos asusa :) jeszcze pro ma przystepna cene :) mam nadizeje ze tam juz nie ma takich dziwnych korb jak z x800gto2 ze raz jest taki rdzen raz taki :D

 

hmm no np czym sie rozni ta karta od tej:

http://www.gral.pl/preview/Asus/RadeonX850...IVOPCI-E_51.php

 

http://www.gral.pl/preview/Sapphire/Radeon...DVIPCI-E_50.php

 

jedyne co zauwazylem to to ze jedna ma w dodatkach wypisane 3Dc bulk HYPER Z HD SMARTSHADER HD technology SMOOTHVISION HD technology VIDEOSHADER HD engine a 2 nie ma tego wypisane ale ma te funkcje bo to ma kazda karta z tej seri?

Edytowane przez tyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i przez jednego Pana rozmowa zeszla z wlasciwego toru i teraz traktuje o odgrzewanych ,"sprawdzonych" kotletach :lol2: No nic tylko pogratulowac :lol:

 

Jak mowa o kartach do 1k to brac 7600GT ,a jak powyzej to 7900GT ,no chyba ze za 1k dostanie sie 7800GT :wink: Ati teraz procz segmentu premium nie ma nic ciekawego do zaoferowania i taka jest smutna prawda :? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuśc sobie te z grala bo ceny mają kosmiczne...o PRO zapomnij bo ona ma 12 potoków i niewarto .

jak chcesz to polecam tą 2032277[/snapback]

Tak czytam i czytam i przez jednego Pana rozmowa zeszla z wlasciwego toru i teraz traktuje o odgrzewanych ,"sprawdzonych" kotletach :lol2: No nic tylko pogratulowac :lol:

Jak mowa o kartach do 1k to brac 7600GT ,a jak powyzej to 7900GT ,no chyba ze za 1k dostanie sie 7800GT :wink: Ati teraz procz segmentu premium nie ma nic ciekawego do zaoferowania i taka jest smutna prawda :? pozdro

Następny nawiedzony...przeczytał jeden test i poleca 128bitowego "kastrata" którego jeszcze nikt niema i tak naprawde jako nowość jet bardzo przewartościowany..900zł wżyciu....może jak po 500 będą to wtedy brać...chociaż ja i tak jestem zdania że to przerost treści nad formą.

 

Ale skoro wszyscy krzyczą brać 7600 to czemu ty byś sie miał z tłumu wyróżnić i ruszyć muzgownicą...pogratulować :mur:

Edytowane przez JoTgiE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuśc sobie te z grala bo ceny mają kosmiczne...o PRO zapomnij bo ona ma 12 potoków i niewarto .

jak chcesz to polecam tą x850xt

sam sie doniej przymierzam i powiem ze jestem juz na 90 % zdecydowany.... ktoś ma tą grafe???jak sie spisuje??

Następny nawiedzony...przeczytał jeden test i poleca 128bitowego "kastrata" którego jeszcze nikt niema i tak naprawde jako nowość jet bardzo przewartościowany..900zł wżyciu....może jak po 500 będą to wtedy brać...chociaż ja i tak jestem zdania że to przerost treści nad formą.

 

Ale skoro wszyscy krzyczą brać 7600 to czemu ty byś sie miał z tłumu wyróżnić i ruszyć muzgownicą...pogratulować :mur:

Widze ze kolega "starej daty" i dalej uwaza x850 za high end i mysli ze pogra w wysokiej rozdzialce gdzie sprawdza sie szyna 256bit. :rolleyes: No nic nie bede sie sprzeczal ,bo cos kolega strasznie agresywny i nie bazuje na potwierdzonych faktach :? pozdro

 

BTW. Cena 7600GT to niecale 800zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolega "starej daty" i dalej uwaza x850 za high end i mysli ze pogra w wysokiej rozdzialce gdzie sprawdza sie szyna 256bit. :rolleyes: No nic nie bede sie sprzeczal ,bo cos kolega strasznie agresywny i nie bazuje na potwierdzonych faktach :? pozdro

BTW. Cena 7600GT to niecale 800zl :)

Akurat wiek niema tu nic do znaczenia...poprostu troche juz widziałem i wiem ze marketingowcy z nvidi zrobią wszystko by wcisnąć ludziom swoje wykastrowane odpady produkcyje (ale to jest przywilej monopolisty).

Proponuje sie nie sugerować 3dmarkami, i ilością klatek w testach...bo to naprawde jest zgubne.....a własnie 7600 to potwierdza ...wszytko pięknie ładnie ale jakoś muli :lol2: i moge sie założyć ze z [ciach!]a bata nieukręcisz, porostu 128 bit jest wąskim gardłem i nawet 1 GHz na rdzeniu niepomoże.

Polecam x850xt bo jestem zwolennikiem zakupów optymalnych na daną chwile i ta karta mi sie wydaje być taką. Niesztuka podać sie trędowi i naciskowi molochów który nam wmawia ze 2000zł za geafike to okazyjna cena....

a moja agresja bierze sie stąd , ze widze jak inni bezmyślnie powtarzają to co ktoś se napidsał niemając nawet grafiki w ręku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta nowa grafika 7900gt to sie zgodze bo widze ze jeszcze nikt z tad jej nie mial i takie kupywanie kota w w worku to racja ale 7800gt juz ma duzo ludzi i nie wiem jakie ma porowniania z 850xt musialbym popatrzec na testach jak jest, mam jeszcze troche czasu zeby pomyslec.

Widze ze dystkusja sie rozwija no i jestem ciekaw jak dalej przebiegac bedzie. bo z tego co zobaczylem to sie rozgrywa miedzy dwoma w sumie 3 kartami:)

 

Obecna karta jaka posiadam to s GTO2 R430 i z tego co poczytalem to sie nie da go duzo podrecic:(( i dlatego w sklepie ktorym kupywalem chcialem zareklamowac ja bo to nie jest ta co cchcialem no i udalo sie tak ze bede mogl sobie ja wymienic prawdopodobnie, bo jakos nie mam sposobnosci porozmawiac powaznie ze sprzedawca na cos innego, wiec bym doplacil roznice, dlatego sie pytam co proponujecie bo jak zesmy patrzeli wczesniej to x850 xt byla drozsza tylko o 10zl od gto2 :) w hurtowni:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...