Skocz do zawartości
dawi

17 Czy 19 Crt?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do gościa, ma mnie poinformować jak mu wpadnie jakaś dobra czarna sztuka :)

Co do Eizo, zastanawiałem się nad nim, ale popisałem trochę do sprzedawców na allegro, i do ludzi, którzy kupili te monitory od różnych sprzedawców, i wniosek jest taki, że Eizo z allegro sa bardzo wyeksploatowane. Działają oczywiście, bo to twarde bestie, ale na pierwszy rzut oka widać, że mają za sobą tysiące przepracowanych godzin. Natomiast są modele, które za podobne pieniądze można kupić w super stanie. Np ostatnio kupiłem dla brata LG 995ft+ na Flatronie, sprzedający opisywał, że prawie nówki, po jakiś targach i faktycznie jak prosto ze sklepu, a kosztował 360zl. Podobnie jak widzę można kupić tego IBM'a w bardzo dobrym stanie.

Jeszcze takie pytanie, spójrzcie na tą ofertę, ktoś miał coś do czynienia z tym sprzedawcą? Myślicie, że jest szansa na to, że to faktycznie nieużywane monitory?

 

I jeszcze żeby nie było, że tak całkiem prywatę uprawiam, to się w temacie wypowiem :) Moim zdaniem zdecydowanie lepiej dołożyć te pare złotych i kupić 19". Jak już wspomniałem, kupiłem niedawno 19" crt dla brata, wcześniej miał 17" crt, czasami trochę musze popracować na jego kompie (projektowanie 3d) i różnica jest znaczna. Wydaje się, że to tylko dwa cale, ale różnica jest znaczna. I jak się okazało, apetyt rośnie w miarę jedzenia i rozglądam sie za 21" dla siebie. A do tej pory wystarczała 17. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...