Skocz do zawartości
Darkman16

Jaka Plyta Pod Athlon 64 3500

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.Otoz chicalem Was prosic o pomoc.

Chcialem sobie kupic procesor Athlon 64 3500+ s.939 Venice BOX.Obecne mam karte grafiki Geforce6600GT (AGP), 2x512ddr, 160gb Samsung ATA SP1613N.

I teraz Wasze zadanie.Doradzcie mi jaka plyte glowna mam wybrac (agp, 2x ide ata, obsluga dysku 160gb).cena plyty okolo 300-400zl.

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Teraz prosze poradzcie mi inna plyte nic asrock gdyz zapomnialem napisac ze asrocki mnie nie interesuja gdyz nie mam do nich przekonania i za nic nie kupie tej plyty.Moze cos z MSI albo Gigabyte?WSZYSTKO TYLKO NIE ASROCK!!!

Edytowane przez Darkman16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czy Ty sądzisz że takich tematów nie było?? Dopłać lepiej do 3700+ sandiego bo 3500+ jest nie opłacalny. Bierz asrock dual sataII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze coś innego?? co ty tak z tym asrock-iem <_<

Akurat tu nie widze innego wyjcia bo Darkman16 potrzebuje plyty na socket 939 z AGP. Ta plyta bedzie w sam raz bo umozliwi mu w przyszlosci wymiane grafy na pci-e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może z łaski swojej zajrzysz do tematu o niej w dziale 754/939/940 <_<

zaglądałem już do tego działu i na inne fora, znalazłem tylko lakoniczne wypowiedzi o trudnościach w instalacji linuksa na tej płycie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz prosze poradzcie mi inna plyte nic asrock gdyz zapomnialem napisac ze asrocki mnie nie interesuja gdyz nie mam do nich przekonania i za nic nie kupie tej plyty.Moze cos z MSI albo Gigabyte?WSZYSTKO TYLKO NIE ASROCK!!!

Edytowane przez Darkman16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz prosze poradzcie mi inna plyte nic asrock gdyz zapomnialem napisac ze asrocki mnie nie interesuja gdyz nie mam do nich przekonania i za nic nie kupie tej plyty.Moze cos z MSI albo Gigabyte?WSZYSTKO TYLKO NIE ASROCK!!!

a moze coś takiego ciebie zadowoli http://www.allegro.pl/item91682825__super_..._sli_wawa_.html

lub

http://www.allegro.pl/item91666151_gigabyt...pcomp3000_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...