Skocz do zawartości
PelzaK

Pendrive Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Jest to chyba pierwsza prezentacja mojego moda na tym forum, więc można się teraz zemścić na mnie za moje wredne komentarze :D. Ale raczej proszę nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków, gdyż miałem ściśle okreslony czas modowania i musiałem zdążyć :). A więc...

 

Będąc przelotnie w domu przeglądając tweaka naszła mnie ochota na modowanie pod wpływem wielu małych modyfikacji jakimi uraczyła nas część tłikersów (myszki, pendrajw). Niestety miałem do dyspozycji tylko 1h czasu :)... pierwotnie pomyślałem o zmodowaniu myszki.. znalzłem 4 sztuki z czego każda w jakiś sposób uszkodzona... Nie miałęm czasu naprawić... No to padło na pendrajva..

 

Nie owijając długo w bawełnę przedstawię zdjęcia...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

and action...

Dołączona grafika

Zdaję sobie sprawę jakie to ma wady: okno jest krzywe... Troszki wylał się klej na plexi w zakamarkach :D, no i samo malowanie mogło by być lepsze... Nie wiem czy ktoś doszuka się więcej wad :).. zatem przedstawiam to raczej jako inspirację do własnej twórczości...

 

Może urządzimy zawody, polegające na zmodowaniu czegoś w godzinę :D... ja swoją propozycję już mam :)

 

Krótki komentarz co i jak na mojej stronie w dziale moding PC www.onixarts.prv.pl

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę jakie to ma wady: okno jest krzywe... Troszki wylał się klej na plexi w zakamarkach :D, no i samo malowanie mogło by być lepsze... Nie wiem czy ktoś doszuka się więcej wad :).. zatem przedstawiam to raczej jako inspirację do własnej twórczości...

Nie przesadzaj aż takich wad to nie ma:) krzywizna okna prawie niewidzialna podobnie jak wycieki kleju :). Zresztą to 1h mod, więc nie jest tak źle a nawet całkiem całkiem dobrze :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lk 14:11

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Gdy będziesz zaproszony na ucztę, nie zasiadaj na pierwszym miejscu. Bo może się zdarzyć, że zostanie zaproszony ktoś godniejszy od ciebie, a wówczas ten, który ciebie i jego zaprosił, przechodząc powie ci: Ustąp temu twoje miejsce. A wtedy musiałbyś ze wstydem zająć miejsce ostatnie. Lecz ty, gdy będziesz zaproszony, idź i zajmij ostatnie miejsce, aby gdy przyjdzie ten, który cię zaprosił, mógł ci powiedzieć: Przyjacielu, posuń się wyżej! Wtedy okryjesz się chwałą w oczach współbiesiadników.

"Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony."

:wink:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Malo tego ze spoko ziooom, wynalazkownik, moder itp. to jeszcze etatowy Tłikowy kaznodzieja.

 

Ale widac Allah tak wlasnie chcial...:P

Co do moda. Od czego jest obudowa powiedz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego jest obudowa powiedz?

też sie zastanawiałem na początku ale potem .... oglądnąłem dokładnie pierwszą fote!! Carl0s tam u góry pisze PRZED ... :) i porównaj sobie obudowy :)

Edytowane przez gRaBaRz.oS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee do bani standardowy ksztalt okna :/ lakier tez standardowy :/ bez grawerki :/ katody tez jakies lipne zileono czerwone :/ ogolnie to nie mod :lol: zartowalem :-P ide ojcu zabrac pendrajwa cos tez mu zrobie %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudowa jest standardowa od pendrajva... Niestety jak kupowałem go pare lat temu (całe 64MB :D ) to były tylko takie wielkie obudowy.. dzisiajesz sa mnniejsz o około 30..40%

 

Jeśli chodzi o komórkę.. to tez prysnąłem lakierem bo mi sie starła farba od spodu w motce t720... leciutko się różni grubością metaqlicznych elementów że tak powiem... Jednak chwile po zmodowaniu pena pomyślałem coby zrobić okno w telefonie żeby było widać baterie :twisted: na co brat odparł, że mnie pogieło :D

 

Faktycznie nie dałem napisu PO... ale to chyba można wywnioskować :) bo to jest przedmiotem modyfikacji.. Dorzuciłem tylko stare zdjęcie pena zrobione jeszcze webcammem sprzed paru lat, zeby było widać że poddałem go obróbce :)

 

Teraz myślę gdzie by tu jeszcze można użyc opcji -o -k :D.. może okno w słuchawkach... hmm.. dobra, narazie spokój, bo potem bedę miał we wszystkim okna z katodami :lol:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszze całe :].. ale jak w kompie swieciły 2x sunbeam green to na dworze było widać zwracające uwagę światło wylatujące z mojego okna.. zwłaszcza podczas mgły to efekt był... kosmiczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to pendrive ale nie bede zakładał nowego tematu bo nie ma sensu :D

 

oto mój bluetootch który zrobiłem w troszke więcej niż 1h :)

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

mam zamiar Qpić matowy czarny i malnąć i jeszcze zmienić tą ochydną diode na niebieską :) pozdro :)

Edytowane przez gRaBaRz.oS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i porobić ostrzejsze zdjecia :).. jak robisz webcamem albo aparatem o przyłóż do okienka z matrycą lupę albo szkło powiększające... można wtedy robić ostre tzw zdjęcia makro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dowiedziałem się jak wyglądają dzieła pelzaka :) jak na godzine pracy całkiem ładnie sie prezentuje

Co do Twojej stronki nie wiem czy było to zamierzone ale w jednej części znalazłem kwiatka "Po lewej muj nieszczęsny" :wink:

 

Dokładnie w KNIGHT RIDER - SUPER POWER LED

 

Czekam na dalsze odsłony Bio-reactora B)

Edytowane przez Jaro-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki :D.. pisałem to pare lat temu więc najwyraźniej należałem do grupy buntowników i upraszczałem polską ortografię... już poprawiam...

 

Normalnie to czytam moją stronkę 2 razy i daję do oceny mojej ukochanej która robi za system sprawdzania pisowni :)... jednak ten artykuł jest starszy od niej więc...

 

Bio reactor trochę się posunął do przodu, lecz nie mam czasu zaktualizować sronki teraz.. poza tym skrypt dzielący strony na podstrony jeszcze kuleje.. i trzeba go zmodyfikować :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PelzaK chyba DZIEŁ sztuki a nie DZIAŁ :D bo działo to wiesz też moge zrobić tylko zależy czym bedzie strzelać :D :P

a tak poza tym przejęzyczeniem to masz racje :D dzieło sztuki to unikat :D każdy moze mieć takie coś wystarczy wena :D PozDro

 

jak to mówią KEEP ON MODING :D

 

EDIT:

 

ORTOGRAFIA <lol>

Edytowane przez gRaBaRz.oS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...