Skocz do zawartości
michalak

Thermaltake IndigoORB P 4

Rekomendowane odpowiedzi

Na P4 to nie ma znaczenia, bo nawet z Volcano 7+ nie osiągniesz wiele wiecej niż na Box'owym. 

Jak masz kase to bierz, przynajmniej fajnie wygląda...

Dołączona grafika

 

Mówisz poważnie czy sobie jaja robisz? Przy podkręcaniu 1.8A na boxowym coolerze do 2.4 przy 1.6v temp. wynosiła ~50*C co nie wróży zbyt dobrze żywotności procka przy większym O/C. A ten 1.4 co ma michalak to jest na dodatek 0.18um więc wydziela jeszcze więcej ciepła. Boxowy cooler jest bardzo cichy, a co za tym idzie niestety mało wydajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na P4 to nie ma znaczenia, bo nawet z Volcano 7+ nie osiągniesz wiele wiecej niż na Box'owym. 

Jak masz kase to bierz, przynajmniej fajnie wygląda...

Dołączona grafika

 

Mówisz poważnie czy sobie jaja robisz? Przy podkręcaniu 1.8A na boxowym coolerze do 2.4 przy 1.6v temp. wynosiła ~50*C co nie wróży zbyt dobrze żywotności procka przy większym O/C. A ten 1.4 co ma michalak to jest na dodatek 0.18um więc wydziela jeszcze więcej ciepła. Boxowy cooler jest bardzo cichy, a co za tym idzie niestety mało wydajny.

Nie do końca jest to tak (w każdym razie u mnie - co zaczyna mnie wnerwiać :? ). Na BOXowym miałem 44 stopnie (w spoczynku :!: ) a na Volcano 7+ (LOW) - 41 stopni :?: . pominę fakt zamkniętej obudowy (koty grzebią mi w kompie :lol: ) i bliskość kaloryfera, ale róznica jednak niewielka. Dopiero włączenie na HIGH daje 38 stopni, ale trudno wytrzymać hałas. Może starsz P4 jakoś mniej się grzały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na P4 to nie ma znaczenia, bo nawet z Volcano 7+ nie osiągniesz wiele wiecej niż na Box'owym. 

Jak masz kase to bierz, przynajmniej fajnie wygląda...

Dołączona grafika

 

Mówisz poważnie czy sobie jaja robisz? Przy podkręcaniu 1.8A na boxowym coolerze do 2.4 przy 1.6v temp. wynosiła ~50*C co nie wróży zbyt dobrze żywotności procka przy większym O/C.

Ey bez przesady...ja na swoim boxowym po podkreceniu 1,8@2,4 mialem jedyne 47 stopni (kwestia scislosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...