Skocz do zawartości
Immune

Jaki Producent ? Co Do Geforce 7900 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec jak w temacie. Czy wogole jest jakas roznica pomiedzy producentami Kart Graficznych ze stajni InVidia Geforce 7900 gt , czy tylko to sa karty referencyjne i kazdy producent nakleja swoja naklejke ze znakiem swojej firmy?? Tylko zaraz mnie nie naskakujcie, bo i tak mam namieszane w głowie. A wiec Tak były juz testy Asusa 7900 GT Msi z tego co sie doczytałem, ale jeszcze nie widziałem własnie Leadteka, GIGABYTE w testach i nie wiem co mam wybrac. Mianowicie z OC to jest tez masło maslane jedna ładnie sie kreci druga ma dziwne opory. Wiec moze ktos cos doradzi moze ktos juz posiada Leadteka WINFast 7900 GT ,czy GIGABYTE i moze sie wypowiedziec na jej temat, poniewaz zamiezam kupic cos własnie z modelu 7900 GT i chce wybrac trafnie.

Moze i głupi temat ale pozniej kazdy bedzie mogł sie kims posugerowac, a wiec prosiłbym Was o wypowiedzenie sie na ten temat. Pozdrawiam Wszystkich ludzi z TWEAK'a.

 

 

SZUKAM LUDZI KTORZY MOGA COS NA TEN TEMAT NAPISAC, A NIE LUDZI KTORZY MNIE ZARAZ SKOMENTUJA !!!

Edytowane przez Immune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość kart to referencyhna konstrukcja z przyklejonym logo producenta.

Własnie wiekszosc a co z mniejszoscia?? Czyli tylko Selekcja ?? Bo azeby zaraz Gainward zrobiłby 7900 GT kazdy by sie zucił na nia ze wzgledu tylko na renome firmy i płaciliby tylko za nia wiecej... ciezki temat

 

Moze ktos wie gdzie mozna jak najtaniej zakupic własnie te Karte, poniewaz ceny jak patrze sa zroznicowane. Np. Dzwoniłem do Simmtecha i co mi powiedzieli " Ze jest tylko 7900 GTX i to tylko na zamowienie a cena 3.000 zł to mi szczeka opadła. A o 7900 GT jeszcze mało słyszeli ^^

Edytowane przez Immune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gainward miał renome 2 lata temu :/ teraz to przeciętny producent z wygórowanymi cenami

Tylko ze jako pierwszy Gainward do modelu 7800 GT wstawił 512 mb pamieci o czasie dostepu 1,4 NS wiec nie mow ze Gainward jest przecienty , oczywiscie nie bede tutaj zachwalał owego producenta. Edytowane przez Immune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...