Skocz do zawartości
gregor_bs

Ile Moge Wyciągnąc Athlon 64 3+ Venice+kn8sc+goodram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , napiszcie jak ustawić bios zeby było dobrze. Na razie mam ustawione tak jak w załącznikach. To moje pierwsze OC więc troche sie boje zeby sie cos nie zjarało. Tym bardziej ze mam wszystko standardowe. Atek poszedł z 1800@2160. Da rade cos więcej?

post-135902-1142786630_thumb.jpg

post-135902-1142786645_thumb.jpg

post-135902-1142786661_thumb.jpg

Edytowane przez gregor_bs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

:blink: Tyle to on powinnien robić na standardowym napięciu chyba że to straszna padaka :huh: Jedź jak najwyżej na standardzie, testuj go sp2004, prime. AGP ustaw standardowo bo grafe zjarasz :huh:

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 1.53 biega na 2565MHz, a zatem wydaje mi się, że troszkę przesadziłeś z tym napięciem. Ściągnij sobie clockgen'a i SP2004 (by Johnny Lee :-) ). Zostaw sobie to napięcie, zmieniaj clockgenem FSB i po kazdej zmianie potestuj czy Ci SP2004 przejdzie pare minut (5min). Potem, jak juz ustawisz optymalnie, zapuść SP na noc, na pare godzin i zobacz rano czy nie ma bledow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 1.53 biega na 2565MHz, a zatem wydaje mi się, że troszkę przesadziłeś z tym napięciem. Ściągnij sobie clockgen'a i SP2004 (by Johnny Lee :-) ). Zostaw sobie to napięcie, zmieniaj clockgenem FSB i po kazdej zmianie potestuj czy Ci SP2004 przejdzie pare minut (5min). Potem, jak juz ustawisz optymalnie, zapuść SP na noc, na pare godzin i zobacz rano czy nie ma bledow.

Tylko tak Sp2004 działa pod Xp a ja mam windows ME bo Xp nie dało sie rady zainstalować, czekam teraz na inną płyte i jak tam pojdzie Xp to gigabyte bede reklamował.

 

Edit. po nacisnieciu ctrl+f1 pokazało mi sie okienko na pewno dobrze wam znane. Jak mam to ustawić ?

post-135902-1142791359_thumb.jpg

Edytowane przez gregor_bs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...