Skocz do zawartości
termit_tm

Bloki By Termit_tm

Rekomendowane odpowiedzi

A ty Termit bedziesz robil czy nie ? Jesli tak, to chyba mozesz mniej wiecej powiedziec jak dlugo bedzie trzeba czekac, pol roku, rok ? A jak nie to powiedz od razu, dzial do zamkniecia i tyle.

Nawet jak Termit nie będzie robił - bo pewnie nie, to dlaczego niby temat miałby być zamknięty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś ma problem z blokami termita to gdzie wtedy będzie zgłaszał problemy ? Po to jest ten temat przecież ! A co do nadziei to raczej było wiadome że termit już nie robi bloków. Jak by miał zamiar robić to myślę że byśmy już mieli FlowPin v.2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio zakupiłem Flowpina z szybkozłaczkami 8/10 i mam pytanie .... testując blok zaczeło z niego lekko lecieć .. na łączeniu króćca z plexia ... tak wiec odkręciłem szybkozłączke i gwint uszczelniłem taśmą teflonową (taką białą do uszczelniania) i przestało lecieć ... i pytanie brzmi czy jak podłącze to do kompa i temp wzrośnie to nie rozszczelni sie ? czy to raczej powinno wytrzymać ?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio zakupiłem Flowpina z szybkozłaczkami 8/10 i mam pytanie .... testując blok zaczeło z niego lekko lecieć .. na łączeniu króćca z plexia ... tak wiec odkręciłem szybkozłączke i gwint uszczelniłem taśmą teflonową (taką białą do uszczelniania) i przestało lecieć ... i pytanie brzmi czy jak podłącze to do kompa i temp wzrośnie to nie rozszczelni sie ? czy to raczej powinno wytrzymać ?

 

pzdr

nie będzie cieknąć :wink: w każdym bądź razie nie powinno B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

archeologia stosowana :wink:

Archeologia jest bardzo piękną nauką.

Od 2006 roku czekałem aż stanę się właścicielem bloczku wykonanego przez termita, dzisiaj mam i.... mi cieknie, w dodatku inwalida :D

Z problemem sobie poradziłem, jednak chciałem zapytać czy produkcja bloczków na cpu/gpu/nb i wszystko inne będzie kontynuowana termicie? Pracujesz nad czymś nowym?

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w tych blokach niema co cieknąć wiec albo oring źle zamontowany albo króćcami leci :P

 

co do ponownej produkcji bloków to w tej chwili to nie problem tylko brak hmmm czasu ? a może bardziej chęci :) poza tym wydaje mi się ze scena WC trochę upada w Polsce :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena nie upada a się rozwija i to bardzo! Rzecz w tym że teraz 95% stuffu kupowane jest w coolingu bądź w angeli

Arni pomyliłeś się o jakies 4,9% HM już nie ma.......... umarło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena nie upada a się rozwija i to bardzo! Rzecz w tym że teraz 95% stuffu kupowane jest w coolingu bądź w angeli

jakos innego sklepu w PL z czesciami w sensownej ilosci nie widze... chyba ze sie Wronek szarpnei i wprowadzi wiecej produktow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...