Skocz do zawartości
termit_tm

Bloki By Termit_tm

Rekomendowane odpowiedzi

kiszonek mala wtopa przedchwila na gg napsiales mi ze idziesz sie uczyc niemca i geografi

 

PS. sory za big OT :lol:

nikt nie chciał ze mna gadac (nawet Ty :P ) wiec nie mialem wyjscia ;) ale to ze ide sie uczyc nie oznaza ze dojde - wczoraj sie nie udało, wiec wstałem dzisiaj o piatej i sie ucze - jak widac, na forum :P ale do sql na 9:35 wiec jest czas [;

 

// eot [;

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups-szkoda :-|

 

zawsze konkurencja to kunkurencja..

 

A tak flow pina niet, sam sprzedaje realitynet, kyniek to już własciwie na forujm nie bywa i tylko na alegro bloki wystawia...

 

Troche sie oferta zawęża niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniejsza konkurencja= niższe ceny?

 

miazga kto cie ekonomii uczył?

 

to czemu winzgrozy microsoftu nie dodają jako dodatku do naj czy życia na gorąco? :wink:

No to jest oczywiste, że przy braku konkurencji (monopolu), monopolista może sobie narzucić cena jaka mu sie podoba.

Ale po pierwsze, konkurencja jest - realitynet (bedzie działać nadal) , mcs itp itd (no Kyniek też jeszcze robi bloczki)

Tak wiec Misiu takiej zupełnej wolności nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle ze to nie jest zadna limitowana seria poprostu zwykły ostatni blok :wink:

Że tak powiem termit, żarty se stroisz? Prima apillis przedwczesne?

Na czym ja se wode opre... czym ja AXp schłodze. I to za taką cenę :|

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówię ze całkowicie zawieszam produkcje :D tylko jeśli będą kolejne to nie taki jak ten. Spód ten sam, ale top inny :wink: dokładniej nic nie powiem bo sam nie wiem musze sie nad tym zastanowić aby móc powalczyć z misiem :lol:

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...