Skocz do zawartości
adamgdansk

Jakie Słuchawki Do Kompa?

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

interesują mnie dwie rzeczy:

 

1. z słuchawek 2.0 jakie byście polecili? zaznaczam że ich przeznaczeniem będą GRY (bo hi-fi i kino domowe mam osobno). Zależałoby mi na dobrym, odczuwalnym basie (może być przejaskrawiony!).

 

2. miałem w domu słuchawki 5.1 Genius i nie polecam - nie dość, że dość ciężkie i niewygodne w regulowaniu głośności to też to 5.1 słabe... czy znacie jakieś słuchawki 5.1, które:

a) dają dobrą jakość dźwięku dookólnego i są wygodne

B) mozna je tak podłączyć do komputera/audigy aby nie trzeba było każdrazowo odłączać/podłaczać głośników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz najniesamowitsze basy na swiecie w sluchawkach kup sony V700 :D te sluchawki sa magiczne. Mialem okazje porownac je z wieloma innymi i poprostu dol i srodek maja cudowny. Gora troszke gorsza niz w pioneerach ale to rekompensuja wspaniala glebia B). Jedyne co sie mozna przyczepic to cena ale jesli ci zalezy na az tak bardzo dobrym sprzecie to polecam!! No chyba ze wolisz cos tanszego. Tylko mowie ktore wymiataja basem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser eh250- swietne słuchawki do kompa o porządnym, głębokim i niedudniącym basie. Jak się odkręci na maxa volume to, aż nauszniki się odchylają od uszu i przy tym co najważniejsze nic nie charczy, ani nie pierdzi. Cena raczej rozsądna jak za taki sprzęt- 190zł na allegro. A jak już chcesz coś extra to weź HD-25 (only for dj's)- ponad 140 decybeli.

Polecam

Edytowane przez mariobross1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Sennheisery eH-250. Kupiłem kilka dni temu na allegro za 190 zł. Dźwięk wypas :) Nie ma się do czego przyczepić, chociaż na początku wydawały mi się malutkie, to nauszniki się w miare rozciągnęły. Jestem zadowolony z zakupu tym bardziej, że mam Logitechy Z-2300 i potrzebowałem dobrego bassu w słuchawkach bo wszystkie inne mnie wkurzały! Poczas grania-słuchania muzyki-oglądnia filmow na logach było OK, po odpaleniu (często w nocy) sluchawek, nie moglem zniesc braku wszystkiego co cieszy ucho. Polecam Sennheisery z czystym sumieniem. Cena wydaje mi się rozsądna jak na takie słuchaweczki. Jedyny minus to brak pilota, ale to minus zalezy dla kogo - dla mnie nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub PHILIPS HP250 i inne wesje tej seri najlepsze do 100 zł,

-ładny bass(system SBC),

-letkie,

-15-22 000Hz(stadardowo za ta cene to do 20(18) 000Hz)

-100dB

-kabel zalezy od wersji, od 2m do 6m

 

 

w tej cenie to poprotu jak za swoja cene full wypas, polecam

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup IceMaty Siberia... Bedziesz zadowolony... Ja jestem... Sa bardzo lekkie ( nie czujesz ze masz je w ogole na glowie... Polecam - tanie nie sa ( ok 200 zl ) ale sie oplaca... Jakość dźwieku mnie zadowala (gram w CS:S-a i wyczuwam kto gdzie jest... Gdybym jeszcze wiedzial jak strzelac zeby zabic... Ale to juz inna bajka :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja odkopie temat.... Temat jest w dobrym dziale wiec nie ma potrzeby zakladania nowego , bedziemy odkopywac :P

 

No wiec - wczoraj polamaly mi sie IceMaty Siberia i drugi raz juz ich nie chce ( mimo ze wygodne sa )...

 

Szukam sluchawek ok 150 zł....

Jak w temacie - słuchawki do kompa...

Wymagania:(kolejnosc ma znaczenie , tzn im wyzsza cyfra tym wiekszy priorytet )

 

1) Wygoda - potrafie grac przez 3 godz bez przerwy na sluchawkach ( 23:00:-2:00 spary w CS-a ) , wiec musza byc bardzo wygodne , lekkie i zeby uszy sie w nich nie pocily...

 

2) Jakosc dzwieku - zeby wszystkie pasma byly chociaz w stopniu "dobrym" zapelnione... Zeby nie bylo ze gra tylko bas i nic wiecej nie slychac...

 

3) Dobrze by bylo jakby zakrywale cale uszy ( w IceMat-ach mimo ze wszechobecny plastik fajna byla kostrukcja sluchawek , niby uszy zakrywaly ale z tylu maja 3 dziury co powoduje ze maja calkiem niezla wenytlacje uszu wiec uszy sie nie poca... )

 

Tak jak napisalem , cena ok 150 zł... ( Tylko nie piszcie mi ze takie rzeczy to tylko w Erze :P )... Sluchawki potrzebne mi w sumie jak najszybciej...

Tak jak napisalem , przeznaczeniem beda gry , rzadziej muzyka i filmy bo ida juz do mnie Logitechy Z-5400 wiec na tym bede sluchal muzyki w wiekszosci czasu...

 

Z tego co sie rozgladalem to podobno bardzo dobra jakosc dziwieku oraz sa bardzo wygodne to słuchawki Koss Porta Pro... Tylko taki troche dziwny kształt mają , ale to by sie przezyło :)

 

Jakies opinie na temat Koss PortaPro albo jakies inne propozycje ? Pilnie potrzebuje tego wiec prosze o wypowiedzi ( tylko bez klotni o to ktora firma lepsza - Koss czy Senheiser - bo to juz czytalem )... Prosze o propozycje !

Jeszcze raz podkreslam ! Baaaardzo mi zalezy na komforcie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser hd 201 kupilem ostatnio i jestem bardzo bardzo zadowolony wiec szczerze polecam :)

Pozdro

 

EDIT:

 

Nie wiem czy sie nadaja do gier bo nie gram :wink:

Edytowane przez bhaal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz poszukac Technics RP-F350. Sam je mam, lecz ostatnio zmienilem na Senki z podpisu. Dzwiek calkiem calkiem, gralem w nich w F.E.A.R. i moglem bez problemu zlokalizowac przeciwnika. Wygodą biją nawet Senki, zakladasz je i zupelnie nie czujesz :)

Zainteresuj sie nimi. Jest tylko jeden problem - byly kupione jakis czas temu i graja bardzo ladnie, ale gdy sluchalem takich samych w MM graly wrecz tragicznie. Mozliwe ze nowe nie są już tak dobre. Tak więc przed zakupem musisz ich przesluchać. Ale jeśli trafisz na dobre to te Logitechy będą miały sporą konkurencje także przy filmach i muzyce :)

Dziwi mnie tylko ta rożnica w jakości dzwięku nowych i starych modeli - dość powiedzieć że swoje porównywałem z Beyerdynamic DTX 900 i nie slyszalem roznicy a nówki w MM wysiadały przy low-endowych Senkach :P Moze trafią się jakieś stare na allegro, warto sie rozejrzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy dluzszym uzytkowaniu ( bez przerwy przez 3-4 godziny na uszach ) uszy sie nie poca albo nie bolą małżowiny uszne ?

Mnie sie nie poca i nie bola malzowiny :) Slucham na nich muzy po ok 4-5h dziennie...wiem jestem maniakiem :razz:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...