Skocz do zawartości
voo

Logitech Z-680 + Sb Live (spdif)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zestaw glosnikow Logitech z-680 polaczony kabelkiem spdif z sb live 1024. W sterownikach zaznaczone jest tylko wyjscie cyfrowe. Podczas odtwarzania filmow dvd (lub divx z ac3) przy przejsciu z formatu "stereo" na "dolby digital" (co dzieje sie automatycznie - konsola sama rozpoznaje sygnal) czesto wystepuja trzaski, ktore przy podglosnionych glosnikach moga prowadzic do uszkodzenia sluchu i nerwic... :? Co moze byc tego przyczyna? Czasami rowniez dzwiek sie rwie i na wyswietlaczu pojawia sie informacja o rozpoznawaniu formatu (ale moze to byc wina wolnego kompa -> d850 ktory sobie juz z tym nie radzi, wiec tym sie nie przejmuje, gorzej z trzaskami :blink:

Edytowane przez voo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt na forum nie ma podobnych glosnikow? Chodzi mi o potwierdzenie, czy przy zmianie trybu rowniez wystepuja trzaski na innym zestawie z-680 (start filmu dvd, divx z ac3) tzn czy ten model tak ma...

Mam zainstalowany AC3Filter i ustawione SPDIF PCM16bit - dla divx, oraz SPDIF w PowerDVD. Wyglada na to, ze trzaski to nie wina softu/karty, tylko zewnetrznego dekodera w glosnikach - podczas przelaczania trybow.

Edytowane przez voo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...