Skocz do zawartości
leba

Mobo Grafa Proc Pamiec Za 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cze chce kupic troche nowych czesci do komapa a minowicie

Proc amd sempron 3000+ socket 939-350zł

Płyta gł. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20312 lub http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=26015# - ok 250zł własnie nie iwem która wybrac pomózcie

Grafa http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15971 - 480zł

DDram http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17703- 170zł

obudowa http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10081- 170zł

Czy to bedzie dobrze ze soba dziwałać i czy coś tu powinnem zmienic jesli tak to ceny nie moga przekraczac podanych . Komp bedzie mi służył do gier tych co wychodza na biezaco.

a kośc ramu dokupie za kilka miesiecy wiec nei piszcie zebym kupował 1gb

Edytowane przez leba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Semprona już kupiłeś ???

Bo jeśli nie, to podana przez ciebie cena jest nie adekwatna do obowiązującej dziś.

 

Edit: a jednak Sempron znowu jest dostępny w bitcomputer.pl za 349 zł.

Proponuję Ci następującą konfigurację:

Sempron 3000+ s.939 - 349 zł

AC Freezer64 Pro - 60 zł

Asrock K8 Dual&SATAII - 218 zł

PDP Patriot KH 2x512MB - 320 zł

Sapphire x800GTO 256MB/256bit - 599 zł

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi ciebie lukmek. Jak iwecej tu bedzie takich jak ty to spadnie inteigencja tweaka. JAk ja pisze ze do 1500zł i ze ceny nie moga byc drozsze niz te co podałem to chodzi mi o to ze nie mam kasy a nie ze mam taka zachcianke przeciez nie iwem co ty musisz miec w głowie zeby mi polecac x800 za 200zł drozej

 

A jeśli chodzi o freezera to juz mam od kumpla jakiegos od athlona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi ciebie lukmek. Jak iwecej tu bedzie takich jak ty to spadnie inteigencja tweaka. JAk ja pisze ze do 1500zł i ze ceny nie moga byc drozsze niz te co podałem to chodzi mi o to ze nie mam kasy a nie ze mam taka zachcianke przeciez nie iwem co ty musisz miec w głowie zeby mi polecac x800 za 200zł drozej

Czy takim wielkim problemem jest dołożenie ok. 50 zł ???

Poza tym sam zaprzeczas sobie. Chcesz garć w nowe gry z 512MB RAMU ??? Jaja sobie robisz. W niektórych grach nie wystarcza 1GB. A co widzisz złego w cenie 599 zł x800GTO 256Mb/256bit ??? Jest to cena jak najbardziej normalna. I jeszcze jedno: mimo, że nie jestem humanistą, to twoja pisownia strasznie razi. Popracuj trochę nad nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leba: gratuluję, fajnie masz, ktoś się stara, żeby wymyslić dla ciebie fajny konfig, a ty do niego piszesz, że ci go żal bo przekroczył cenę o 50 zł i że obniża poziom tweaka :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Lukmek'a jest najlepszy w tej cenie.

 

Żal mi ciebie lukmek. Jak iwecej tu bedzie takich jak ty to spadnie inteigencja tweaka. JAk ja pisze ze do 1500zł i ze ceny nie moga byc drozsze niz te co podałem to chodzi mi o to ze nie mam kasy a nie ze mam taka zachcianke przeciez nie iwem co ty musisz miec w głowie zeby mi polecac x800 za 200zł drozej

 

Leba ja to się zastanawiam kto zaniża poziom Tweaka <_< A zamiast komputera kup sobie słownik ortograficzny, bo by Ci się przydał(i to bardzo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50zł ? ŻAl mi was jakbyście umieli matme to wyszło by wam jakies 300zł przeciez nie połoze sobie tego na kartonie. A jak ktos nie moze skapowac ze dla mnie 300z ł to duza róznica to trez mmi go zal

a co do mojego polskiego to wy nie musicie sie o niego martwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przekroczył o 150zł ok (licząc jeszcze budę za ~50zł i fortrona 350w za ~50zł)

To bierzesz to co polecił tyle że zamiast GTO X800 GeForce 6600GE za ~400zł i masz kasę na przesyłki i budę oraz zasiłkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50zł ? ŻAl mi was jakbyście umieli matme to wyszło by wam jakies 300zł przeciez nie połoze sobie tego na kartonie. A jak ktos nie moze skapowac ze dla mnie 300z ł to duza róznica to trez mmi go zal

a co do mojego polskiego to wy nie musicie sie o niego martwic

 

O nasz język się martwię. Wypadałoby dbać o niego... A nie go kaleczyć...

Na drugi raz nie obrażaj nikogo i szanuj drugą osobę bo takim postępowaniem daleko nie zajdziesz...

Koniec OT.

 

 

No dobra przekroczył o 150zł ok (licząc jeszcze budę za ~50zł i fortrona 350w za ~50zł)

To bierzesz to co polecił tyle że zamiast GTO X800 GeForce 6600GE za ~400zł i masz kasę na przesyłki i budę oraz zasiłkę :)

Popieram ;) Jak kupisz GF6600GE, Fortrona... To kasy styknie...

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Widze nosisz sie z zamiarem kupna nowego kompa. Jezeli moge doradzic to ram jest tu bardzo wazny jezeli chodzi o gry. sam windows xp zjada okolo 200-250 mb, a gdzie pozniej wymagajace gry nap jak Need for speed most wanted czy Battlefield 2 ktore zjadaja na przywitanie 500mb. Ja mialem 256ramu pozniej 512 a pozniej 768 i wlasnie to byla dla mnie optymalna ilosc ramu. Nie baw sie w 512. Mozebyc najmocniejsza grafika a gra sie bedzie ciela z powodu niedozywienia ramem. W tej chwili polecalbym ci 2x512 lub ja akurat sprzedaje 768 ramu jezeli walczysz z kosztami w dobrych pieniadzach . Polecam i pozdrawiam: http://www.allegro.pl/item94079659_kingsto...l3_okazja_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ! i weź tu człowieku bądź miły to ci taki powie... ach ... SAM SOBIE ZŁÓŹ KOMPA JAK JESTEŚ TAKI MĄDRY

 

sorki za ten OT ale aż mnie coś trafia jak czytam takie posty ...

 

a teraz coś w temacie :

twój zestaw bedzie ze sobą współgrał zapewne nie bedziesz kręcił kopa wiec płyte możesz wybrac którąkolwiek a co do budy i zasiłki to KAŻDY CO CHOĆ TROCHE POCZYTA WIE ZE NIE KUPUJE SIE ZASILACZY TRACERA !!! kup sobie fortrona na allegro albo 400 albo 350 mdn - R a obudowa to jak sobie wujek życzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...